Schneider Electric ABLM1A24025 Netvoedingsmodule 2.5 A 60 W Inhoud 1 stuk(s)
Voedingsspanning Modicon uit de serie MODULAIR voor toepassingen in de industrie en in commerciële en woongebouwen. Uitgang met 24V/2,5A. Nominaal vermogen 60W. Kunststof behuizing voor bevestiging op......
gratis
124,99
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Schneider Electric ABLM1A24025 Netvoedingsmodule 2.5 A 60 W Inhoud 1 stuk(s)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Schneider Electric ABLM1A24025 Netvoedingsmodule 2.5 A 60 W Inhoud 1 stuk(s)
Productomschrijving