Schneider Electric ABLM1A24004 Netvoedingsmodule 0.4 A 10 W Inhoud 1 stuk(s)
Voedingsspanning Modicon uit de serie MODULAIR voor toepassingen in de industrie en in commerciële en woongebouwen. Uitgang met 24 V/0,4A. Nominaal vermogen 10W. Kunststof behuizing voor bevestiging......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
8-13 werkdagen
7,99
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Schneider Electric ABLM1A24004 Netvoedingsmodule 0.4 A 10 W Inhoud 1 stuk(s)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Schneider Electric ABLM1A24004 Netvoedingsmodule 0.4 A 10 W Inhoud 1 stuk(s)
Productomschrijving