Schneider Electric ABLS1A24021 Verdeelkastaccessoire 1 stuk(s)
Voeding Modicon uit de serie OPTIMUM voor toepassingen in de industrie en voor commerciële en woongebouwen. Uitgang met 24 V/2,1A. Nominaal vermogen 50W. Kunststof behuizing voor het vastklikken op......
gratis
81,99
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Schneider Electric ABLS1A24021 Verdeelkastaccessoire 1 stuk(s)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Schneider Electric ABLS1A24021 Verdeelkastaccessoire 1 stuk(s)
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Kenmerken
    Soort
    PS-transformator
    Gewicht en omvang
    Breedte
    30 mm
    Diepte
    89,5 mm
    Hoogte
    75 mm
    Gewicht
    180 g
    Verpakking
    Breedte verpakking
    109 mm
    Diepte verpakking
    86 mm
    Hoogte verpakking
    37,5 mm