Schneider Electric ABLM1A24012 Netvoedingsmodule 1.2 A 30 W Inhoud 1 stuk(s)
Voedingsspanning Modicon uit de serie MODULAIR voor toepassingen in de industrie en in commerciële en woongebouwen. Uitgang met 24V/1,2A. Nominaal vermogen 30W. Kunststof behuizing voor bevestiging op......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
8-13 werkdagen
gratis
77,99
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Schneider Electric ABLM1A24012 Netvoedingsmodule 1.2 A 30 W Inhoud 1 stuk(s)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Schneider Electric ABLM1A24012 Netvoedingsmodule 1.2 A 30 W Inhoud 1 stuk(s)
Productomschrijving