Nedis CCBG8535GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6a U/UTP (UTP)
2 dags
gratis
99,95
2 dagen
gratis
106,70
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Nedis CCBG8535GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6a U/UTP (UTP)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Nedis CCBG8535GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6a U/UTP (UTP)
Productomschrijving
Draadtype: niet-afgeschermde twisted pairs
formatie: solide
Lengte: 100 m
- EAN: 5412810399680
- Vendorcode: CCBG8535GY100S
    Kabel standaard
    Cat6a
    Kabelafscherming
    U/UTP (UTP)
    Materiaal buitenmantel
    Halogeenvrij
    Geleidermateriaal
    Koper
    AWG draad omvang
    23
    Frequentie
    500 MHz
    Breedte verpakking
    300 mm
    Diepte verpakking
    100 mm
    Hoogte verpakking
    300 mm