Nedis CCBG8520GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6 U/UTP (UTP)
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
2 dags
5,95
Kabelmaxx.nl logo
Kabelmaxx.nl
1 dag
6,95
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
5,95
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Nedis CCBG8520GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6 U/UTP (UTP)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Nedis CCBG8520GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6 U/UTP (UTP)
Productomschrijving
Draadtype: niet-afgeschermde twisted pairs
formatie: solide
Lengte: 100 m
- EAN: 5412810399451
- Vendorcode: CCBG8520GY100S
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Nedis
    Kenmerken
    Kleur van het product
    Grijs
    Snoerlengte
    100 m
    Kabel standaard
    Cat6
    Kabelafscherming
    U/UTP (UTP)
    Aansluiting 1
    Nee
    Aansluiting 2
    Nee
    Aansluiting 1 type
    Aansluiting 2 type
    Connector 1 vormfactor
    Recht
    Materiaal buitenmantel
    Polyvinyl chloride (PVC)
    Kabelvorm
    Rond
    Constructie van de geleider(s)
    Solide
    Geleidermateriaal
    Aluminium bekleed met koper
    AWG draad omvang
    23
    Frequentie
    250 MHz
    Verpakking
    Aantal per verpakking
    1 stuk(s)
    Breedte verpakking
    300 mm
    Diepte verpakking
    100 mm
    Hoogte verpakking
    300 mm