Nedis CCBG8522GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6 F/UTP (FTP)
2 dags
5,95
2 dagen
5,95
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Nedis CCBG8522GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6 F/UTP (FTP)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Nedis CCBG8522GY100S netwerkkabel Grijs 100 m Cat6 F/UTP (FTP)
Productomschrijving
Draadtype: afgeschermde twisted pairs
Formatie: solide
Lengte: 100 m
- EAN: 5412810401956
- Vendorcode: CCBG8522GY100S
    Kabel standaard
    Cat6
    Kabelafscherming
    F/UTP (FTP)
    Materiaal buitenmantel
    Polyvinyl chloride (PVC)
    Geleidermateriaal
    Aluminium bekleed met koper
    AWG draad omvang
    24
    Frequentie
    250 MHz
    Breedte verpakking
    300 mm
    Diepte verpakking
    100 mm
    Hoogte verpakking
    300 mm