Chieftec Chieftec VALUE SERIES APB-600B8 - Netzteil (intern) PC-netvoeding 600 W ATX 80 Plus
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Klanten-reviews van Chieftec Chieftec VALUE SERIES APB-600B8 - Netzteil (intern) PC-netvoeding 600 W ATX 80 Plus
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Chieftec Chieftec VALUE SERIES APB-600B8 - Netzteil (intern) PC-netvoeding 600 W ATX 80 Plus
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    600 W
    Piekvermogen
    600 W
    AC-ingangsspanning
    200 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    47 - 63 Hz
    Maximale ingangsstroom (@220V)
    4,5 A
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    552 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    12,5 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max output current (+12V1)
    46 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    2,5 A
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    55 cm
    Aantal SATA power connectors
    4
    Lengte SATA-stroomkabel
    150,500 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    Lengte stroomkabel randapparaat (Molex)
    150,500 mm
    EPS power connector (8-pin)
    Nee
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)
    Ja
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    Aansluiting voor diskettestation
    Ja
    Lengte kabel diskettestation
    15 cm
    Bekabelingstype
    Niet-modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    2.3
    Design
    Kleur van het product
    Staal
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    12 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Ventilator locatie
    Boven
    Aan/uitschakelaar
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    140 mm
    Hoogte
    87 mm