Chieftec BDK-550FC PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Klanten-reviews van Chieftec BDK-550FC PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Chieftec BDK-550FC PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    550 W
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    47 - 63 Hz
    Stroom
    8 A
    Power factor
    0,9
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    546 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    12,5 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max huidige output(+12V)
    45,5 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    2,5 A
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Overspanning, Oververhitting, Overbelasting, Kortsluiting, Onder spanning
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    65 cm
    Aantal SATA power connectors
    6
    Lengte SATA-stroomkabel
    150,500 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    Lengte stroomkabel randapparaat (Molex)
    150,500 mm
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)
    Ja
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    Floppy drive power connector
    1
    Bekabelingstype
    Volledig modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Bronze
    Bedoeld voor
    Pc/server
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    2.3
    Bearing technologie
    FDB
    Certificering
    EAC FCC CB
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    12 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    140 mm
    Hoogte
    86 mm