Chieftec BFX-450BS PC-netvoeding 450 W ATX 80 Plus Bronze
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
69,99
Klanten-reviews van Chieftec BFX-450BS PC-netvoeding 450 W ATX 80 Plus Bronze
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Chieftec BFX-450BS PC-netvoeding 450 W ATX 80 Plus Bronze
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    450 W
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    47 - 63 Hz
    Stroom
    7 A
    Power factor
    0,9
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    450 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    12,5 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max huidige output(+12V)
    37,5 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    2,5 A
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Overspanning, Oververhitting, Overbelasting, Kortsluiting, Onder spanning
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    35 cm
    Aantal SATA power connectors
    3
    Lengte SATA-stroomkabel
    250 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    Lengte stroomkabel randapparaat (Molex)
    150 mm
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)
    Ja
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    Lengte PCI Express-stroomkabel
    35 cm
    Floppy drive power connector
    1
    Lengte kabel diskettestation
    15 cm
    Bekabelingstype
    Niet-modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Bronze
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    2.3
    Design
    Kleur van het product
    Zwart, Zilver
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    9 cm
    Gewicht en omvang
    Breedte
    125 mm
    Diepte
    100 mm
    Hoogte
    64 mm