AZZA PSAZ-1000P(ATX 3.1) Netvoedingsmodule 1000 W ATX
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
214,99
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
196,95
Anderen bekeken ook
Azza PSAZ-650B 650W ATX 3.1 Zwart
De Azza PSAZ-650B 650W ATX 3.1 Zwart PSU / PC voeding is een krachtige voeding die geschikt is voor de meeste desktopcomputers. Met een vermogen van 650 Watt, 80 Plus Bronze-certificering en een 120 mm-ventilator is deze PSU een betrouwbare keuze voor PC-enthousiasten. De niet-modulaire opbouw en aanwezigheid van 6+2 pins PCI-E, 12V-2x6 en SATA-aansluitingen maken deze voeding compatibel met een breed scala aan hardwarecomponenten.- EAN: 4712839557520 - Vendorcode: PSAZ-650B(ATX3.1)
Klanten-reviews van AZZA PSAZ-1000P(ATX 3.1) Netvoedingsmodule 1000 W ATX
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over AZZA PSAZ-1000P(ATX 3.1) Netvoedingsmodule 1000 W ATX
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    1000 W
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    Stroomspanning bescherming
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)
    Ja
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins)
    PCI Express voedingsconnectoren (12-pin)
    CPU power connector (4+4 pin)
    Ja
    ATX power connector (20+4 pin)
    ATX-voedingsconnector (12+4-pins)
    Aantal EPS-aansluitingen
    2
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Platinum
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Ventilator diameter
    12 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    140 mm
    Hoogte
    86 mm