Azza PSAZ-650B 650W ATX 3.1 Zwart
0
De Azza PSAZ-650B 650W ATX 3.1 Zwart PSU / PC voeding is een krachtige voeding die geschikt is voor de meeste desktopcomputers. Met een vermogen van 650 Watt, 80 Plus Bronze-certificering en een 120 mm-ventilator is deze PSU een betrouwbare keuze voor PC-enthousiasten. De niet-modulaire opbouw en aanwezigheid van 6+2 pins PCI-E, 12V-2x6 en SATA-aan...
gratis
66,95
Anderen bekeken ook
De Azza PSAZ-650B 650W ATX 3.1 Zwart PSU / PC voeding is een krachtige voeding die geschikt is voor de meeste desktopcomputers. Met een vermogen van 650 Watt, 80 Plus Bronze-certificering en een 120 mm-ventilator is deze PSU een betrouwbare keuze voor PC-enthousiasten. De niet-modulaire opbouw en aanwezigheid van 6+2 pins PCI-E, 12V-2x6 en SATA-aansluitingen maken deze voeding compatibel met een breed scala aan hardwarecomponenten.- EAN: 4712839557520 - Vendorcode: PSAZ-650B(ATX3.1)