Azza PSAZ-750W 750W ATX Zwart
0
De Azza PSAZ-750W is een niet-modulaire ATX voeding met een continu vermogen van 750 Watt, ideaal voor mid-range gaming- en werkstations. Met 80 Plus Bronze certificering biedt deze PSU een goede balans tussen prestatie en efficiëntie. De voeding is voorzien van een 120mm koelventilator voor effectieve warmteafvoer. Met 2x 6+2 pins PCI-E aansluitin...
gratis
69,95
Anderen bekeken ook
Azza PSAZ-750W 750W ATX Zwart
Azza PSAZ-750W 750W ATX Zwart
De Azza PSAZ-750W is een niet-modulaire ATX voeding met een continu vermogen van 750 Watt, ideaal voor mid-range gaming- en werkstations. Met 80 Plus Bronze certificering biedt deze PSU een goede balans tussen prestatie en efficiëntie. De voeding is voorzien van een 120mm koelventilator voor effectieve warmteafvoer. Met 2x 6+2 pins PCI-E aansluitingen en 6x SATA-connectors beschikt de Azza over voldoende voedingsmogelijkheden voor diverse hardware-configuraties. Het robuuste zwarte design past in elke computerbehuizing.- EAN: 4712839557391 - Vendorcode: AD-Z750