TCL QLED 75QLED780K (2025) - 75 inch - QLED TV
De TCL QLED 75QLED780K (2025) biedt een indrukwekkende kijkervaring met zijn 75 inch QLED-scherm, geavanceerde beeldtechnologie en krachtig geluid. Deze smart-tv combineert 4K-resolutie, HDR-ondersteuning en Dolby Atmos-audio voor een meeslepende beleving bij films, series en gaming. Voordelen van de TCL 75QLED780K * 75” QLED-scherm met 4K Ultra H...
Prijs
Expert.nl logo
Expert.nl
1-2 werkdagen
gratis
799,-
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
799,-
Anderen bekeken ook
De TCL QLED 75QLED780K (2025) biedt een indrukwekkende kijkervaring met zijn 75 inch QLED-scherm, geavanceerde beeldtechnologie en krachtig geluid. Deze smart-tv combineert 4K-resolutie, HDR-ondersteuning en Dolby Atmos-audio voor een meeslepende beleving bij films, series en gaming. Voordelen van de TCL 75QLED780K * 75” QLED-scherm met 4K Ultra HD-resolutie voor haarscherp beeld * Ondersteuning voor Dolby Vision, HDR10+, HDR10 en HLG voor levendige kleuren en diepe contrasten * 2.1 audiosysteem met Dolby Atmos en DTS Virtual:X voor krachtig, ruimtelijk geluid * Google TV-platform met spraakbesturing via Google Assistant voor eenvoudige toegang tot content * Slank en modern ontwerp met VESA-montageoptie van 400x400 mm voor flexibele plaatsing Haarscherp beeld met QLED-technologie De TCL 75QLED780K maakt gebruik van Quantum Dot-technologie om een breed kleurenspectrum en hoge helderheid te leveren. Met een resolutie van 3840x2160 pixels en ondersteuning voor meerdere