TCL 65QLED780K TV
0
TCL 65QLED780K - Slimme QLED met krachtige HDR en gamingfeatures De TCL 65QLED780K biedt een indrukwekkende kijkervaring met 65 inch QLED-scherm , 4K UHD-resolutie en ondersteuning voor Dolby Vision , HDR10+ en HLG . Dankzij de AiPQ™ Processor en Motion Clarity geniet je van vloeiende beelden, levendige kleuren en haarscherpe details - perfect voor...
Prijs
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
649,-
Expert.nl logo
Expert.nl
1-2 werkdagen
gratis
649,-
Anderen bekeken ook
TCL 65QLED780K TV
TCL 65QLED780K TV
TCL 65QLED780K - Slimme QLED met krachtige HDR en gamingfeatures De TCL 65QLED780K biedt een indrukwekkende kijkervaring met 65 inch QLED-scherm , 4K UHD-resolutie en ondersteuning voor Dolby Vision , HDR10+ en HLG . Dankzij de AiPQ™ Processor en Motion Clarity geniet je van vloeiende beelden, levendige kleuren en haarscherpe details - perfect voor films, sport en series. Voor gamers is deze TV een echte topper: met HDMI 2.1, ALLM, VRR en Game Master krijg je de laagste latency en optimale beeldinstellingen. De 120Hz Game Accelerator zorgt voor extra vloeiende gameplay in Full HD. De TV draait op Google TV , met ingebouwde Google Assistant en handsfree voice control . Het randloze metalen design maakt het geheel stijlvol en modern - een echte blikvanger in elke woonkamer. Belangrijkste kenmerken: 65" QLED 4K HDR Smart TVDolby Vision & Atmos AiPQ™ Processor & Motion Clarity Google TV met spraakbesturing HDMI 2.1, VRR, ALLM & Game Master Elegant randloos design