TCL QLED 55QLED810K (2025) - 55 inch - QLED TV
De TCL QLED 55QLED810K (2025) biedt een indrukwekkende kijkervaring met zijn 55 inch QLED-scherm, geavanceerde beeldtechnologie en krachtig geluid. Deze smart-tv combineert 4K-resolutie, 144Hz verversingssnelheid en Dolby Atmos-audio voor een meeslepende beleving bij films, series en gaming. Voordelen van de TCL 55QLED810K * 55” QLED-scherm met 4K...
Prijs
Expert.nl logo
Expert.nl
1-2 werkdagen
gratis
499,-
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
499,-
Anderen bekeken ook
De TCL QLED 55QLED810K (2025) biedt een indrukwekkende kijkervaring met zijn 55 inch QLED-scherm, geavanceerde beeldtechnologie en krachtig geluid. Deze smart-tv combineert 4K-resolutie, 144Hz verversingssnelheid en Dolby Atmos-audio voor een meeslepende beleving bij films, series en gaming. Voordelen van de TCL 55QLED810K * 55” QLED-scherm met 4K Ultra HD-resolutie voor haarscherp beeld * 144Hz Motion Clarity Pro voor vloeiende weergave van snelle actiescènes * Ondersteuning voor Dolby Vision, HDR10+, HDR10 en HLG voor levendige kleuren en diepe contrasten * 2.1 audiosysteem met Dolby Atmos en DTS Virtual:X voor krachtig, ruimtelijk geluid * Google TV-platform met spraakbesturing via Google Assistant voor eenvoudige toegang tot content Haarscherp beeld met QLED-technologie De TCL 55QLED810K maakt gebruik van Quantum Dot-technologie om een breed kleurenspectrum en hoge helderheid te leveren. Met een resolutie van 3840x2160 pixels en ondersteuning voor meerdere