RECKY13201 - VOLTMETER 8 / 32V ZWART
0
Prijs
Bootert.nl
Bootert.nl
4-9 dagen
8,50
Anderen bekeken ook
AKO digitale duo voltmeter
AKO digitale duo voltmeter
Productomschrijving Nieuw! Digitale AKO „all-in-one“ DUO-voltmeter controleert de spanning van schrikdraadapparaten, elektrische afrasteringen en 9 volt batterijen resp. 12 volt accu's. Gangbare voltmeters voor afrasteringen meten alleen de (hoog)spanning op de afrastering, maar kunnen de lagere spanningen niet registreren. Multimeters kunnen batterijen controleren, maar worden bij het testen van de hoogspanningen van elektrische afrasteringen beschadigd. AKO's DUO-voltmeter meet zowel hoge alsook lage spanningen met één voordelige tool. • All-in-one-functies: • meet de hoogspanning bij het apparaat of de afrastering in kilovolt (0,5 - 13,0 -> 500 - 13.000 V) en de batterij-/accuspanning in volt (3 - 18V). Waarden daarboven worden aangeduid met ‚Hi'. • digitaal display voor een exacte weergave van de gemeten waarde • licht en eenvoudig te bedienen • extra lange levensduur van de batterij dankzij energiebesparende technologie -> Lo = Low Batt Info • te gebruiken met: 1 x 9 V - blok batt…
Voltmeter voor in de auto
Voltmeter voor in de auto
HANDIG - een zeer handig apparaat voor in de auto, het geeft aan wanneer de accu moet worden opgeladen, steek het gewoon in de sigarettenaansteker.BETROUWBAAR - De voltmeter heeft een zeer goed afleesbaar, digitaal LED-display (rode cijfers), waardoor aflezen zelfs op een zonnige dag geen probleem is.UNIVERSAAL - De voltmeter is geschikt voor elke auto die is uitgerust met een sigarettenaansteker.SPECIFICATIESzwarte kleuris ontworpen voor installaties: 12 en 24 Vmeetbereik: DC 8V - 30V ± % 1,2nauwkeurigheid: 0,1Vafmetingen (lengte / breedte / hoogte): 7x3,9x2,7cmgewicht: 40g
Stanley FMHT82566-0 LED Voltmeter
De Stanley FMHT82566-0 LED Voltmeter is een professioneel gereedschap ontworpen voor het meten van zowel AC als DC spanningen tot 400V. Deze spanningsmeter is ideaal voor elektriciens en doe-het-zelvers die nauwkeurige metingen willen uitvoeren met een betrouwbaar apparaat. Belangrijkste kenmerken van de Stanley FMHT82566-0 * LED display - Zorgt voor directe aflezing van de gemeten waarde. * Polariteitsindicatie - Helpt bij het identificeren van de stroomrichting. * Aardlekbeveiliging - Verhoogt de veiligheid tijdens gebruik. * CAT III 400 V classificatie - Geschikt voor gebruik in elektrische installaties. * AC / DC 400 V - Veelzijdig voor verschillende spanningsmetingen. * IP54 rating - Beschermd tegen stof en spatwater. * Robuuste behuizing - Verhoogt de
Klanten-reviews van RECKY13201 - VOLTMETER 8 / 32V ZWART
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over RECKY13201 - VOLTMETER 8 / 32V ZWART