R Go Tools RGOSC025
0
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
5,95
Anderen bekeken ook
R Go Tools RGOSC025
R Go Tools RGOSC025
Industriële lookDe Ergo Easy tabletstandaard heeft een industriële, strakke look. U plaatst de tablet verticaal op de tabletstandaard, waardoor u belasting op nek en schouders vermindert. U houdt uw handen vrij voor het bekijken van filmpjes en foto's of het geven van een presentatie.Unieke kenmerken:Solide staalDe Ergo Easy tabletstandaard is vervaardigd van 7 mm dik solide staal, afgewerkt met siliconen ringen om beschadigingen van de tablet te voorkomen.Gemakkelijk meenemenDe Ergo Easy tabletstandaard is licht en invouwbaar en makkelijk mee te nemen.- EAN: 8719274490081 - Vendorcode: RGOSC025
R-Go Tools RGOSC015BL notebookstandaard 55,9 cm (22 ) Zwart
De R-Go Tools RGOSC015BL notebookstandaard biedt een flexibele oplossing voor uw laptopgebruik. Met een maximaal schermformaat van 55,9 cm (22 inch) en een inklapbaar ontwerp, is deze standaard ideaal voor kantoor- of thuisgebruik. De zwarte afwerking past bij verschillende interieurstijlen. Dankzij de verstelbare hoogte kunt u uw laptop comfortabel op ooghoogte plaatsen, wat bijdraagt aan een ergonomische werkplek.- EAN: 8719274491545 - Vendorcode: RGOSC015BL
StarTech.com ARMTBLTDT Binnen Active holder Zwart houder
StarTech.com Driepoot vloerstandaard voor tablets
Deze verstelbare driepoot tabletstandaard is perfect voor het geven van presentaties. De standaard is geschikt voor tablets van 16,8 tot 20 cm breedte of lengte en een maximale dikte van 11,5 mm. Gebruik hem voor uw Apple iPad (geschikt voor de 10.2 iPad en 11 iPad Pro) of andere compatibele tablets.Perfect voor presentatiesDeze tabletstandaard is een ideaal hulpmiddel om sterke presentaties te geven waarbij u zich kunt concentreren op uw publiek en de inhoud van uw presentatie. U kunt uw tablet gebruiken als autocue (teleprompter) zonder dat u hem moet vasthouden of constant omlaag moet kijken terwijl u het publiek toespreekt.Verstelbare hoogte en kijkhoekDe hoogte van de tripod is eenvoudig verstelbaar van 74,5 tot 157,5 cm waardoor deze tabletstandaard geschikt is voor verschillende toepassingen . U kunt de tablet ook 360° roteren om tussen staand en liggend formaat te wisselen en het scherm in uw favoriete kijkhoek te kantelen. De tablethouder is uitgerust met een zogenaamd quick-s…
R-Go Tools R-Go ErgoSteel Essential monitorstandaard
Klanten-reviews van R Go Tools RGOSC025
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over R Go Tools RGOSC025
Productomschrijving
Industriële look
Unieke kenmerken:
Solide staal
De Ergo Easy tabletstandaard is vervaardigd van 7 mm dik solide staal, afgewerkt met siliconen ringen om beschadigingen van de tablet te voorkomen.
Gemakkelijk meenemen
De Ergo Easy tabletstandaard is licht en invouwbaar en makkelijk mee te nemen.
- EAN: 8719274490081
- Vendorcode: RGOSC025
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    R-Go Tools
    Kenmerken
    Kleur van het product
    Zilver
    Materiaal
    Staal
    Aanbevolen gebruik
    Tablet
    Soort
    Multimedia-standaard
    Maximale gewichtscapaciteit
    3 kg
    Maximale schermgrootte
    30,5 cm (12")
    Bereik kantelhoek
    0 - 75°
    Energie
    Ingebouwde lader
    Nee
    Gewicht en omvang
    Hoogte
    20 mm
    Breedte
    158 mm
    Diepte
    188 mm
    Gewicht
    296 g
    Verpakking
    Breedte verpakking
    160 mm
    Diepte verpakking
    280 mm
    Hoogte verpakking
    25 mm
    Gewicht verpakking
    365 g
    Logistieke gegevens
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    350 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    255 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    610 mm