R Go Tools RGOSC015W
0
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
5,95
Anderen bekeken ook
R-Go Tools RGOSC015BL notebookstandaard 55,9 cm (22 ) Zwart
De R-Go Tools RGOSC015BL notebookstandaard biedt een flexibele oplossing voor uw laptopgebruik. Met een maximaal schermformaat van 55,9 cm (22 inch) en een inklapbaar ontwerp, is deze standaard ideaal voor kantoor- of thuisgebruik. De zwarte afwerking past bij verschillende interieurstijlen. Dankzij de verstelbare hoogte kunt u uw laptop comfortabel op ooghoogte plaatsen, wat bijdraagt aan een ergonomische werkplek.- EAN: 8719274491545 - Vendorcode: RGOSC015BL
R Go Tools RGOSC025
R Go Tools RGOSC025
Industriële lookDe Ergo Easy tabletstandaard heeft een industriële, strakke look. U plaatst de tablet verticaal op de tabletstandaard, waardoor u belasting op nek en schouders vermindert. U houdt uw handen vrij voor het bekijken van filmpjes en foto's of het geven van een presentatie.Unieke kenmerken:Solide staalDe Ergo Easy tabletstandaard is vervaardigd van 7 mm dik solide staal, afgewerkt met siliconen ringen om beschadigingen van de tablet te voorkomen.Gemakkelijk meenemenDe Ergo Easy tabletstandaard is licht en invouwbaar en makkelijk mee te nemen.- EAN: 8719274490081 - Vendorcode: RGOSC025
R-Go Tools Steel R-Go Office laptopstandaard, zwart
De R-Go Tools Steel R-Go Office laptopstandaard is een duurzame en verstelbare oplossing voor comfortabel werken met laptops tot 22 inch. Met een stijlvol zwart ontwerp biedt deze standaard een ergonomische houding, waardoor gebruikers hun laptopgebruik kunnen optimaliseren. De standaard is eenvoudig in hoogte verstelbaar en kan worden aangepast aan individuele voorkeuren, waardoor een gezondere werkpositie wordt gecreëerd.- EAN: 8719274491583 - Vendorcode: RGOSC020BL
R-Go Riser Flexibel laptopstandaard, zilver
R-Go Riser Flexible laptopstandaard, zwart
R-Go Riser Attachable laptopstandaad, wit
De R-Go Riser Attachable Laptopstandaard is een ergonomische aanvulling op uw laptop. Deze laptopstandaard van vliegtuigaluminium is slechts 1,5 mm dik. Hij brengt uw laptop op gewenste hoogte. Unieke kenmerken: Het ontwerp van de R-Go Riser Attachable Laptopstandaard maakt deze standaard net zo stevig en stabiel als grotere en zwaardere laptopstandaards. In enkele seconden kunt u uw laptop op de gewenste hoogte installeren en net zo gemakkelijk weer invouwen. Draagkracht: 5 kg Tot 22 inch laptops Ft23 cm x 27 x 0,15 cm (b x l x d)
Klanten-reviews van R Go Tools RGOSC015W
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over R Go Tools RGOSC015W
Productomschrijving
Laptopstandaard Travel Wit
- EAN: 8719274490203
- Vendorcode: RGOSC015W
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    R-Go Tools
    Design
    Type product
    Notebookstandaard
    Kleur van het product
    Wit
    Materiaal
    Staal
    Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit
    25,4 cm (10")
    Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit
    55,9 cm (22")
    Maximale gewichtscapaciteit
    5 kg
    Ergonomie
    In hoogte verstelbaar
    Ja
    Gewicht en omvang
    Breedte
    255 mm
    Hoogte
    125 mm
    Lengte
    265 mm
    Gewicht
    308 g
    Verpakking
    Breedte verpakking
    160 mm
    Diepte verpakking
    280 mm
    Hoogte verpakking
    27 mm
    Gewicht verpakking
    386 g
    Logistieke gegevens
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    170 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    292 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    310 mm