Philips Senseo CSA240/60 Senseo Zwart
0
Prijs
Expert.nl logo
Expert.nl
1-2 werkdagen
gratis
88,95
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
Anderen bekeken ook
Philips Senseo CSA240/30 Senseo Beige
Ontdek de perfecte koffie-ervaring met de Philips CSA240/30 Beige, jouw persoonlijke barista voor thuis. Of je nu hunkert naar een zachte, een intense of een krachtige espresso, met de Intensity Plus-schuifregelaar van deze SENSEO® koffiecupmachine personaliseer je jouw koffiemoment precies zoals jij dat wilt. Met slechts één druk op de knop selecteer je jouw gewenste sterkte en creëer je een kop koffie die jouw smaakpapillen doet jubelen. En met de handige geheugenfunctie onthoudt jouw SENSEO® jouw voorkeur, zodat je elke keer weer snel kunt genieten van jouw perfecte kopje koffie. Het beige design met compacte afmetingen (155 mm breed, 310 mm diep en 310 mm hoog) past stijlvol op elk aanrecht, terwijl de uitneembare morsplaat en vaatwasserbestendige onderdelen het onderhoud tot een fluitje van een cent maken. Met een snoerlengte van 0,8 m en een capaciteit van 0,9 liter in de watertank, zet je tot twee kopjes koffie tegelijkertijd, binnen 30 seconden voor één kopje en 60 seconden
Philips Senseo CSA250/10 Senseo Grijs
Philips Senseo CSA230/60 Senseo Zwart
Philips SENSEO CSA230/60 Koffiepadmachine
Klanten-reviews van Philips Senseo CSA240/60 Senseo Zwart
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Philips Senseo CSA240/60 Senseo Zwart
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Philips
    Prestatie
    Koffiecapsule-/padsysteem
    Senseo
    Capaciteit in kopjes
    2 kopjes
    Maximum werkdruk
    1 bar
    Ingebouwde molen
    Nee
    Verstelbare koffie sterkte
    Ja
    Aantal koffiesterkte-instellingen
    3
    Warmwatersysteem
    Nee
    Apparaatplaatsing
    Aanrecht
    Type product
    Koffiecupmachine
    Capaciteit watertank
    0,9 l
    Koffie invoertype
    Koffiepad
    Vaatwasserbestendige onderdelen
    Ja
    Koffiezettijd voor 1 kopje
    30 s
    Koffiezettijd voor 2 kopjes
    60 s
    Land van herkomst
    Roemenië
    Ergonomie
    Soort bediening
    Knoppen, Hefboom
    Ingebouwd display
    Afneembare watertank
    Waterniveauaanduiding lekbak
    Kleur van het product
    Zwart
    Uitneembare morsplaat
    Snoerlengte
    0,8 m
    Kalkindicator
    Energie
    Vermogen
    1450 W
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50 - 60 Hz
    Energiezuinige modus
    Vermogensverbruik (max)
    1450 W
    Stroomverbruik (in standby)
    0,5 W
    Automatisch uitschakelen
    Gewicht en omvang
    Breedte
    155 mm
    Diepte
    310 mm
    Hoogte
    310 mm
    Gewicht
    2,12 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    190 mm
    Diepte verpakking
    385 mm
    Hoogte verpakking
    350 mm