Philips SENSEO CSA240/60 Koffiepadmachine
Prijs
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
88,95
Expert.nl logo
Expert.nl
1-2 werkdagen
gratis
88,95
Anderen bekeken ook
Philips SENSEO CSA230/60 Koffiepadmachine
Philips SENSEO CSA260/60 Maestro Koffiepadmachine
Philips SENSEO CSA210/60 Original Plus Koffiepadmachine
Klanten-reviews van Philips SENSEO CSA240/60 Koffiepadmachine
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Philips SENSEO CSA240/60 Koffiepadmachine
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Philips
    Prestatie
    Koffiecapsule-/padsysteem
    Senseo
    Capaciteit in kopjes
    2 kopjes
    Maximum werkdruk
    1 bar
    Ingebouwde molen
    Nee
    Verstelbare koffie sterkte
    Ja
    Aantal koffiesterkte-instellingen
    3
    Warmwatersysteem
    Nee
    Apparaatplaatsing
    Aanrecht
    Type product
    Koffiecupmachine
    Capaciteit watertank
    0,9 l
    Koffie invoertype
    Koffiepad
    Vaatwasserbestendige onderdelen
    Ja
    Koffiezettijd voor 1 kopje
    30 s
    Koffiezettijd voor 2 kopjes
    60 s
    Land van herkomst
    Roemenië
    Ergonomie
    Soort bediening
    Knoppen, Hefboom
    Ingebouwd display
    Afneembare watertank
    Waterniveauaanduiding lekbak
    Kleur van het product
    Zwart
    Uitneembare morsplaat
    Snoerlengte
    0,8 m
    Kalkindicator
    Energie
    Vermogen
    1450 W
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50 - 60 Hz
    Energiezuinige modus
    Vermogensverbruik (max)
    1450 W
    Stroomverbruik (in standby)
    0,5 W
    Automatisch uitschakelen
    Gewicht en omvang
    Breedte
    155 mm
    Diepte
    310 mm
    Hoogte
    310 mm
    Gewicht
    2,12 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    190 mm
    Diepte verpakking
    385 mm
    Hoogte verpakking
    350 mm