Panasonic DMW-BLC12E
0
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
79,99
Anderen bekeken ook
Panasonic DMW-BLC12(E) / Leica BP-DC12 lader incl. kabels (Patona)
Deze lader van het Duitse kwaliteitsmerk Patona is geschikt voor de Panasonic camera accu’s DMW-BLC12, DMW-BLC12E en DMW-BLC12PP en voor de Leica camera accu BP-DC12. Deze accu’s zitten onder andere in de Panasonic Lumix DMC-FZ200, DMC-FZ1000, DMC-G5, DMC-G6 en DMC-GH2 en in de Leica V-Lux 4.De lader heeft een LED lampje dat de laadstatus aangeeft. De lader stopt automatisch met laden, zodra een accu volledig is opgeladen. De lader beschikt over dezelfde beveiligingen als de originele lader, zoals bijvoorbeeld beveiliging tegen overladen en oververhitting.De lader wordt geleverd met een kabel om de lader op een stopcontact aan te sluiten en een kabel met een stekker voor in de sigarettenaansteker in de auto (12V).
PANASONIC DMW-BCG10E
PANASONIC DMW-BCG10E
Klanten-reviews van Panasonic DMW-BLC12E
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Panasonic DMW-BLC12E
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Panasonic
    Accu/Batterij
    Batterijtechnologie
    Lithium-Ion (Li-Ion)
    Capaciteit van de accu/batterij
    1200 mAh
    Compatibele producten
    DMC-GH2S, DMC-GH2K
    Accu/Batterij voltage
    7,2 V
    Kleur van het product
    Zwart
    Gewicht en omvang
    Gewicht
    50 g
    Verpakking
    Breedte verpakking
    120 mm
    Diepte verpakking
    60 mm
    Hoogte verpakking
    40 mm