Neomounts CPU-D200SILVER Desktop montage beugel
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
64,95
Fietsenwinkel.be logo
Fietsenwinkel.be
niet bekend
niet bekend
65,99
Anderen bekeken ook
Neomounts Desktop montage beugel CPU-D200BLACK
Neomounts CPU-D075BLACK/LK Desktop montage beugel
Neomounts Desktop Montage Beugel CPU-D025BLACK
Neomounts PC Montage Beugel CPU-D100BLACK
Neomounts CPU-D075BLACK houder
Neomounts CPU-D075BLACK houder
Neomounts CPU-D250BLACK houder
Neomounts CPU-D250BLACK houder
Klanten-reviews van Neomounts CPU-D200SILVER Desktop montage beugel
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Neomounts CPU-D200SILVER Desktop montage beugel
Productomschrijving
De CPU-D200BLACK is een steun waarmee u een PC aan de onderkant van een bureau bevestigt.
Kleur: Zilver
Maximaal gewicht: 30 kg
- EAN: 8717371441371
- Vendorcode: CPU-D200SILVER
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Neomounts
    Kenmerken
    Soort
    Bureau-gemonteerde CPU-houder
    Maximale gewichtscapaciteit
    30 kg
    Kleur van het product
    Zilver
    Materiaal
    Staal
    Land van herkomst
    Taiwan
    Vast
    Ja
    Gewicht en omvang
    Breedte
    230 mm
    Breedte instelbereik
    130 - 230 mm
    Hoogte
    540 mm
    Hoogte verstelbaarheidsbereik
    390 - 540 mm
    Gewicht
    4,36 kg
    Gewicht verpakking
    4,2 kg
    Technische details
    Diepte verpakking
    180 mm
    Hoogte verpakking
    200 mm
    Breedte verpakking
    360 mm
    Logistieke gegevens
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    370 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    200 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    420 mm