Neomounts Desktop montage beugel CPU-D200BLACK
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
54,95
Fietsweb.nl logo
Fietsweb.nl
niet bekend
6,95
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
63,99
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
echtveelvoorweinig.nl logo
echtveelvoorweinig.nl
2-3 werkdagen
6,98
Anderen bekeken ook
Neomounts CPU-D200SILVER Desktop montage beugel
Neomounts Desktop Montage Beugel CPU-D025BLACK
Neomounts CPU-D075BLACK/LK Desktop montage beugel
Newstar CPU-D200BLACK PC Bureausteun Zwart
Met deze Newstar CPU-D200BLACK PC bureausteun monteert u een CPU eenvoudig onder een bureau. Met een CPU houder creëert u meer ruimte op het werkblad, doordat de CPU kast onder uw bureaublad wordt gehangen. Op deze manier beschermt u de CPU tegen stof, vuil en diefstal. Tevens kan de werkplek beter schoongemaakt worden. De meeste van onze CPU-houders kunt u zowel horizontaal als verticaal ophangen en zijn ook goed te combineren met kabelmanagement. Op deze wijze ontstaat een efficiënte, veilige en opgeruimde computerwerkplek. De CPU houders zijn eenvoudig in breedte en diepte te verstellen. Hierdoor passen desktop en tower PC's eenvoudig in de steun. In de specificaties treft u de maximale en minimale breedte en diepte van de steun aan.KenmerkenSoort: Bureau-gemonteerde CPU-houderMaximale gewichtscapaciteit: 30 kgKleur van het product: ZwartGewicht en omvangBreedte: 230 mmBreedte instelbereik: 130 - 230 mmHoogte: 540 mmHoogte verstelbaarheidsbereik: 390 - 540 mm
Neomounts PC Montage Beugel CPU-D100BLACK
Klanten-reviews van Neomounts Desktop montage beugel CPU-D200BLACK
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Neomounts Desktop montage beugel CPU-D200BLACK
Productomschrijving
De CPU-D200BLACK is een steun waarmee u een PC aan de onderkant van een bureau bevestigt.
Kleur: zwart
Maximaal gewicht: 30 kg
- EAN: 8717371441388
- Vendorcode: CPU-D200BLACK
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Neomounts
    Kenmerken
    Soort
    Bureau-gemonteerde CPU-houder
    Maximale gewichtscapaciteit
    30 kg
    Kleur van het product
    Zwart
    Materiaal
    Staal
    Land van herkomst
    Taiwan
    Vast
    Ja
    Gewicht en omvang
    Breedte
    230 mm
    Breedte instelbereik
    130 - 230 mm
    Hoogte
    540 mm
    Hoogte verstelbaarheidsbereik
    390 - 540 mm
    Gewicht
    4,37 kg
    Gewicht verpakking
    4,2 kg
    Technische details
    Diepte verpakking
    180 mm
    Hoogte verpakking
    200 mm
    Breedte verpakking
    360 mm
    Logistieke gegevens
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    370 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    200 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    420 mm