LG DVD Rewriter Extern GP57EB40.AUAE10B Zwart
Geschikt vanaf Windows 10.- EAN: 8809484672442 - Vendorcode: GP57EB40 ...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
1
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
6,98
Alternate.nl logo
Alternate.nl
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Anderen bekeken ook
LG DVD Rewriter Extern GP57EW40.AUAE10B White
Power over USB Deze brander heeft geen aparte stroomaansluiting nodig: de stroom wordt rechtstreeks via USB geleverd, dus u kunt op een kabel besparen Silent Play Deze technologie lost een van de meest voor de hand liggende schijfproblemen op: de soms hoge geluidsniveaus. Silent Play biedt steevast steile weergave voor ononderbroken muziek of filmplezier. # Jamless Play voorkomt schokken en schokken bij het afspelen van een schijf. Deze worden vaak veroorzaakt door krassen of vingerafdrukken en kunnen gemakkelijk worden overgeslagen dankzij de speciale afspeelfunctie. Hoogtepunten: Brandt alle belangrijke dvd- / cd-indelingen Geen externe voedingsadapter vereist Mac-compatibel Ondersteunt M-schijf Silent Play 14 mm Ultra Slim Drive- EAN: 8809484672466 - Vendorcode: GP57EW40
LG DVD Rewriter Extern GP57ES40.AUAE10B silver
Power over USB Deze brander heeft geen aparte stroomaansluiting nodig: de stroom wordt rechtstreeks via USB geleverd, dus u kunt op een kabel besparen Silent Play Deze technologie lost een van de meest voor de hand liggende schijfproblemen op: de soms hoge geluidsniveaus. Silent Play biedt steevast steile weergave voor ononderbroken muziek of filmplezier. # Jamless Play voorkomt schokken en schokken bij het afspelen van een schijf. Deze worden vaak veroorzaakt door krassen of vingerafdrukken en kunnen gemakkelijk worden overgeslagen dankzij de speciale afspeelfunctie. Hoogtepunten: Brandt alle belangrijke dvd- / cd-indelingen Geen externe voedingsadapter vereist Mac-compatibel Ondersteunt M-schijf 14 mm Ultra Slim Drive- EAN: 8806087132212 - Vendorcode: GP57ES40
Verbatim Simline CD / DVD ReWriter USB-C
49,95
Verbatim Mobile Blu-Ray ReWriter USB 3.0
139,-
Hitachi-LG Super Multi DVD-Writer optisch schijfstation Intern Zwart DVD±RW
Klanten-reviews van LG DVD Rewriter Extern GP57EB40.AUAE10B Zwart
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over LG DVD Rewriter Extern GP57EB40.AUAE10B Zwart
Productomschrijving
Geschikt vanaf Windows 10.
- EAN: 8809484672442
- Vendorcode: GP57EB40
    Brand
    LG
    Kleur van het product
    Zwart
    Breedte
    141 mm
    Diepte
    136,5 mm
    Hoogte
    14 mm
    Breedte verpakking
    188 mm
    Diepte verpakking
    168 mm
    Hoogte verpakking
    40 mm