Hitachi-LG Data Storage GP57EB40 externe dvd-brander
Prijs
Alternate.nl logo
Alternate.nl
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Megekko NL logo
Megekko NL
1
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
echtveelvoorweinig.nl logo
echtveelvoorweinig.nl
2-3 werkdagen
6,98
Anderen bekeken ook
Hitachi-LG Data Storage GP57ES40 externe dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage GP70NS50 externe dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage GP60NS60 externe dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage GUD1N dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage BH16NS55 blu-ray brander
De BH16NS55 van HLDS is een Blu-ray brander, welke eenvoudig via 7 Pin Serial ATA wordt aangesloten. Hiermee bewaar je alle belangrijke foto's, video's, documenten en data op Blu-ray, DVD of CD. Handig te bewaren als back-up of om te later te gebruiken. Door de hoge lees en schrijfsnelheid ben je zo klaar met het branden van je data. De Blu-ray brander ondersteunt M-DISC, hiermee kun je jouw waardevolle data levenslang bewaren, zodat ook volgende generaties er gebruik van kunnen maken.
ASUS SDRW-08D2S-U Lite externe dvd-brander
-15%
Hitachi-LG Slim Portable DVD-Writer optisch schijfstation Zilver DVD±RW
ASUS ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U) externe dvd-brander
De ASUS ZenDrive U7M is een uiterst slanke externe DVD-brander verpakt in een minimalistisch ontwerp, met een uiterst slanke 13mm vormfactor en een Zen-geïnspireerd ontwerp met een concentrische cirkelvormige haarlijnafwerking die verfijnde esthetiek toevoegt aan elke computeropstelling. Verder heeft de ZenDrive U7M een USB 2.0 aansluiting, de perfecte metgezel voor dunne en lichte laptops. De ZenDrive ondersteunt M-DISC, hiermee kun je jouw waardevolle data levenslang bewaren, zodat ook volgende generaties er gebruik van kunnen maken.
Klanten-reviews van Hitachi-LG Data Storage GP57EB40 externe dvd-brander
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Hitachi-LG Data Storage GP57EB40 externe dvd-brander
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Hitachi-LG Data Storage
    Design
    Intern
    Nee
    Kleur van het product
    Zwart
    Laadmechanisme
    Lade
    Prestatie
    Bedoeld voor
    Desktop/Laptop
    Soort optische drive
    DVD±RW
    Interface
    USB 2.0
    Mean time between failures (MTBF)
    60000 uur
    Schrijfsnelheid
    Schrijfsnelheid CD
    24x
    DVD+R schrijfsnelheid
    8x
    DVD-R schrijfsnelheid
    8x
    DVD-R Double Layer schrijfsnelheid
    6x
    6x
    DVD-RAM schrijfsnelheid
    5x
    Minimale systeemeisen
    Ondersteunt Windows
    Windows 10
    Ondersteunt Mac-besturingssysteem
    Ja
    Gewicht en omvang
    Breedte
    141 mm
    Diepte
    136,5 mm
    Hoogte
    14 mm
    Gewicht
    200 g
    Verpakking
    Breedte verpakking
    188 mm
    Diepte verpakking
    168 mm
    Hoogte verpakking
    40 mm