LD Systems SAT82AG2W actieve installatie luidspreker 8 inch wit
Prijs
Fritz-Events.nl logo
Fritz-Events.nl
1 dag
gratis
285,-
Bax-shop NL logo
Bax-shop NL
Niet voorradig
gratis
285,-
Anderen bekeken ook
LD Systems SAT 82 A G2 W 8 inch actieve installatie monitor, wit (per stuk)
Deze compacte 2-weg installatiemonitor van LD Systems is ideal voor barren, restaurants, winkels, maar kan tevens worden ingezet als studiomonitor. Aangestuurd door een klasse AB-versterker en aangedreven door een 8 inch woofer levert de speaker een vermogen van maximaal 80 Watt RMS. Dat is krachtig genoeg om de gemiddelde ruimten te vullen met voldoende frequentiegeweld om je er hoofdpijn door te bezorgen. De XLR-uitgnag op de achterzijde kan gebruikt worden om sound te loopen en zodoende meerdere luidsprekers te koppelen zodat een array ontstaat die dezelfde sound geneneert. Een gebalanceerde sound en een ruime dynamiek wordt verkregen door het brede frequentiebereik dat loopt van 50 Hz tot 20 kHz in combintaie met de al eerder genoemde 8 inch woofer en de 1 inch compressie driver. Ook wordt de monitor beschermd tegen overbelasting van de tweeter en er is een schakelbare 'power saving' modus die de speaker uitschakelt na 3 minuten van inactiviteit. Een M6-beugel wordt meegeleverd
LD Systems SAT 82 G2 passieve tweeweg installatie luidspreker 8 inch zw per stuk
Dankzij het compacte ontwerp van de LD Systems SAT 82 G2 is een brede inzetbaarheid een absoluut feit. Of het nu om een restaurant, winkel of gewoon een thuisomgeving gaat, je zal altijd profijt hebben van de geluidsweergave van deze passieve speaker. De woofer meet 8 inch en samen met een tweeter van 1 inch wordt een RMS-vermogen van 120 watt geleverd. Voor de kast is er gebruikgemaakt van 12 mm dik MDF en de uitvoering is in het zwart. Een bevestigingsbeugel met M6-ophangpunten wordt meegeleverd.
LD Systems SAT 82 G2 W passieve tweeweg installatie luidspreker 8 inch (per stuk)
LD Systems komt met deze SAT 82 G2 met een compacte, betrouwbare fullrange passieve luidspreker. Met name interessant wanneer je afhankelijk bent van veeleisende installaties. Hij valt namelijk nauwelijks op in zijn omgeving. Het basreflectiesysteem is voorzien van een 8 inch custom woofer en een 1 inch 'silk dome' tweeter met een zogenaamde 'wave guide' die de dynamiek in de afgespeelde muziek zeer naturgetrouw weergeeft. Met een RMS-vermogen van 120 Watt is deze fullrange behoorlijk krachtig. Daarbij is de behuizing voorzien van stevig MDF wat verder bijdraagt aan strakke, gedefinieerde klanken. Montageonderdelent worden meegeleverd voor montage aan wanden of aan plafonds.
Klanten-reviews van LD Systems SAT82AG2W actieve installatie luidspreker 8 inch wit
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over LD Systems SAT82AG2W actieve installatie luidspreker 8 inch wit