LD Systems SAT62AG2W actieve installatie luidspreker 6,5 inch wit
Op zoek naar een actieve luidspreker voor vaste installatie? De SAT62AG2W is een wit uitgevoerde 6,5 inch luidspreker van het merk LD Systems. Een bijpassende ophangbeugel is bij dit systeem inbegrepen....
Prijs
Fritz-Events.nl logo
Fritz-Events.nl
1 dag
gratis
205,-
Bax-shop NL logo
Bax-shop NL
Niet voorradig
gratis
205,-
Anderen bekeken ook
LD Systems SAT 62 A G2 W 6.5 inch actieve installatie monitor (wit)
De SAT62AG2 is een actieve 2-weg installatiemonitor die je tevens kunt inzetten als studiomonitor en voor andere geluidsversterkende taken is in te zetten. Hij beschikt over een 1 inch tweeter en 6.5 inch woofer. Het bass-reflex ontwerp wordt aangedreven door een klasse AB versterker en biedt een maximaal vermogen van 50 Watt RMS. Tevens is de luidspreker beschermd tegen overspanning. Qua inputs is er een combo 6.35 mm jack/XLR-aansluiting en ook de output beschikt over een XLR-connector waarmee je het uitgaande signaal kunt loopen naar een tweede monitor waarbij je hetzelfde kunt doen, zodat je een heel array aan luidsprekers kunt inzetten. Ook handig is de automatische stroombesparingsmogelijkheid die je zowel in- als uit kunt schakelen wanneer er geen signaal bestaat bij meer dan drie minuten. De behuizing van de SAT62AG2 bestaat uit 12 mm dik MDF met structuur-coating en is uitgerust met M6 montagepunten. Een montagebeugen wordt meegeleverd waarmee je de speaker aan een wand kunt
Klanten-reviews van LD Systems SAT62AG2W actieve installatie luidspreker 6,5 inch wit
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over LD Systems SAT62AG2W actieve installatie luidspreker 6,5 inch wit
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    LD Systems
    Kenmerken
    Speaker plaatsing
    Muur-montage
    Luidspreker soort
    2-weg
    Audio
    Gevoeligheid
    108 dB
    Frequentiebereik
    55 - 20000 Hz
    Versterker klasse
    A/B
    Gemiddeld vermogen
    50 W
    Design
    Kleur van het product
    Wit
    Poorten & interfaces
    Ingang van 6,35 mm (1/4-inch)
    1
    Energie
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50 - 60 Hz
    Gewicht en omvang
    Breedte
    200 mm
    Diepte
    200 mm
    Hoogte
    320 mm
    Gewicht
    5,25 kg
    Diameter driver
    2,5 cm
    Diameter hogetonenluidspreker
    2,54 cm (1")
    Diameter woofer
    16,5 cm (6.5")