FSP Fortron PPA8504501 PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Bronze
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Klanten-reviews van FSP Fortron PPA8504501 PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Bronze
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over FSP Fortron PPA8504501 PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Bronze
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    850 W
    AC-ingangsspanning
    200 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50/60 Hz
    Stroom
    5.5 A
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    850 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    15 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max huidige output(+12V)
    70,83 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    3 A
    Efficientie
    90 procent
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting, Onder spanning
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    60 cm
    Aantal SATA power connectors
    8
    Lengte SATA-stroomkabel
    500 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    CPU power connector (4+4 pin)
    Ja
    Lengte CPU-stroomkabel
    70 cm
    Bekabelingstype
    Niet-modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Bronze
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    3.1
    EPS version
    2.92
    Bearing technologie
    HYB
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    12 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Ventilator locatie
    Boven
    Inhoud van de verpakking
    Meegeleverde kabels
    CPU, Peripheral (Molex), SATA
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    140 mm
    Hoogte
    86 mm