Enermax EMB850EWT-NAC PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Bronze
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
67,99
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
71,95
Klanten-reviews van Enermax EMB850EWT-NAC PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Bronze
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Enermax EMB850EWT-NAC PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Bronze
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    850 W
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50/60 Hz
    Stroom
    10-5 A
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    130 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    840 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    130 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max output current (+12V1)
    70 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    2,5 A
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, Kortsluiting, Onder spanning
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Aantal SATA power connectors
    8
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)