Enermax ERV650G-AHG-NAC PC-netvoeding 650 W ATX 80 Plus Gold
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
73,99
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
74,95
Anderen bekeken ook
Enermax ERV650G-AHG-NAC power supply unit 650 W
De Enermax ERV650G-AHG-NAC is een krachtige PC voeding met een continu vermogen van 650 Watt. Met zijn 80 Plus Gold certificering biedt het een hoge efficiëntie en lage stroomkosten. De 120mm ventilator zorgt voor een stille werking, terwijl de niet-modulaire constructie een betrouwbare stroomvoorziening garandeert. Met 2x 6+2 pins PCI-E power en 4x SATA power connectoren is deze voeding geschikt voor een breed scala aan high-end PC configuraties.- EAN: 4713157728920 - Vendorcode: ERV650G-AHG-NAC