Digitus DN-10-SET-3-B 10inch-patchkast 12 HE Zwart (RAL 9005), Zwart
De 254 mm (10") netwerkset van Digitus is de ideale totaaloplossing voor het opbouwen van een compact netwerk, bijvoorbeeld voor thuis of kleine kantooromgevingen. De perfect op elkaar afgestemde......
Conrad NL
13-22 werkdagen
gratis
275,-
gratis
299,-
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Digitus DN-10-SET-3-B 10inch-patchkast 12 HE Zwart (RAL 9005), Zwart
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Digitus DN-10-SET-3-B 10inch-patchkast 12 HE Zwart (RAL 9005), Zwart
Productomschrijving