Digitus DN-10-SET-2 10inch-patchkast 9 HE Grijs-wit (RAL 7035)
De 254 mm (10") netwerkset van Digitus is de ideale totaaloplossing voor het opbouwen van een compact netwerk, bijvoorbeeld voor thuis of kleine kantooromgevingen. De perfect op elkaar afgestemde......
Conrad NL
14-20 werkdagen
gratis
214,99
gratis
188,95
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Digitus DN-10-SET-2 10inch-patchkast 9 HE Grijs-wit (RAL 7035)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Digitus DN-10-SET-2 10inch-patchkast 9 HE Grijs-wit (RAL 7035)
Productomschrijving