D-Link DGS-1210-28MP/E DGS-1210-28MP/E Netwerk switch 24 + 4 poorten 56 GBit/s PoE-functie
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
555,-
Anderen bekeken ook
D-Link DGS-1210-26 switch
D-Link DGS-1210-26 switch
159,-
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over D-Link DGS-1210-28MP/E DGS-1210-28MP/E Netwerk switch 24 + 4 poorten 56 GBit/s PoE-functie
    Switch type
    Managed
    Switch-laag
    L2
    Quality of Service (QoS)
    Ja
    Web-gebaseerd management
    Ja
    Traffic-classificatie
    MIB-ondersteuning
    Poorten & interfaces
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
    Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal moduleslots SPF
    4
    Vezel-optische connector
    SFP
    Console port
    RJ-45
    Netwerk
    Netwerkstandaard
    10G support
    Nee
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie
    Port mirroring
    Full duplex
    IP routing
    Datastroombeheer
    Verbindingsaggregatie
    Rate limiting
    Auto MDI/MDI-X
    Spanning tree protocol
    Auto-negotiation
    VLAN=ondersteuning
    Virtuele LAN-functies
    MAC address-based VLAN, Port-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN
    Aantal VLANs
    4094
    Optische vezel
    Fiber ethernet cabling technologie
    1000BASE-X
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit
    56 Gbit/s
    Verzending snelheid
    41,7 Mpps
    MAC-adrestabel
    16000 entries
    Store-and-forward
    Aantal wachtrijen
    8
    Aantal statische routes
    32
    Jumbo Frames ondersteuning
    Jumbo frames
    9216
    Packet buffergeheugen
    1,5 MB
    Beveiliging
    DHCP-functies
    DHCP client
    Access Control List (ACL)
    Regels voor toegangscontrolelijst (ACL)
    IGMP snooping
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
    802.1x RADIUS, SNMP, SSH
    SSH/SSL support
    Bescherming lus
    BPDU filtering / bescherming
    IP-MAC-Port binding
    Authenticatie
    Gast-VLAN, MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie
    Multicast-functies
    Multicast-ondersteuning
    Multicast Listener Discovery (MLD) snooping
    MLD v1, MLD v2
    Design
    Rack-montage
    Vormfactor
    1U
    Kleur van het product
    Zwart, Grijs
    LED-indicatoren
    Activiteit, Fan fail, Link, Stroom, Snelheid
    Aantal ventilatoren
    2 ventilator(en)
    Elektromagnetische compatibiliteit
    FCC A, CE A, VCCI, C-Tick, BSMI, CCC
    Certificering
    IEC61000-4-5, RoHS
    Prestatie
    Type geheugen
    DDR3-SDRAM
    Intern geheugen
    256 MB
    Flash memory
    32 MB
    Geluidsniveau
    52,4 dB
    Energie
    Stroombron
    AC/DC
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50 - 60 Hz
    Stroomverbruik (typisch)
    27,49 W
    Power over Ethernet (PoE)
    Power over Ethernet (PoE)
    Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    -5 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag
    -40 - 70 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    10 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag
    5 - 90 procent
    Warmtedissipatie
    850,58 BTU/h
    Gewicht en omvang
    Breedte
    440 mm
    Diepte
    210 mm
    Hoogte
    44 mm