D-Link DGS-1210-28/E DGS-1210-28/E Netwerk switch 24 + 4 poorten 56 GBit/s
Conrad NL
3-4 werkdagen
gratis
209,99
Anderen bekeken ook
D-Link DGS-1210-26 switch
D-Link DGS-1210-26 switch
159,-
Klanten-reviews van D-Link DGS-1210-28/E DGS-1210-28/E Netwerk switch 24 + 4 poorten 56 GBit/s
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over D-Link DGS-1210-28/E DGS-1210-28/E Netwerk switch 24 + 4 poorten 56 GBit/s
    Switch type
    Managed
    Switch-laag
    L2/L2+
    Netwerk
    Netwerkstandaard
    IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Switchingcapaciteit
    56 Gbit/s
    MAC-adrestabel
    16000 entries
    Design
    Rack-montage
    Ja
    Vormfactor
    1U
    Kleur van het product
    Zwart
    LED-indicatoren
    Certificering
    FCC Class A, CE Class A, ICES-003, VCCI Class A, C-Tick, BSMI
    Prestatie
    Mean time between failures (MTBF)
    236739 uur
    Energie
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    Stroomverbruik (typisch)
    16,81 W
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    -5 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag
    -20 - 70 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    0 - 95 procent
    Gewicht en omvang
    Breedte
    440 mm
    Diepte
    210 mm
    Hoogte
    44 mm
    Gewicht
    2,9 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    249 mm
    Diepte verpakking
    493 mm
    Hoogte verpakking
    72 mm