Chieftec PPG-1000-C Netvoedingsmodule 1000 W ATX 80 Plus Gold
De nezdelen van de CHIEFTEC Vega M serie zijn gebouwd volgens de ATX 12V 3.1 standaardEn ondersteunen PCIe GEN5 met 80PLUS Gold gecertificeerde efficiëntie. Zij overtuigenDoor een......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
15-24 werkdagen
gratis
114,99
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Chieftec PPG-1000-C Netvoedingsmodule 1000 W ATX 80 Plus Gold
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Chieftec PPG-1000-C Netvoedingsmodule 1000 W ATX 80 Plus Gold
Productomschrijving
De nezdelen van de CHIEFTEC Vega M serie zijn gebouwd volgens de ATX 12V 3.1 standaard
En ondersteunen PCIe GEN5 met 80PLUS Gold gecertificeerde efficiëntie. Zij overtuigen
Door een...
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    1000 W
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50/60 Hz
    Stroom
    12 A
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    1000 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    15 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max huidige output(+12V)
    83,33 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    3 A
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Overspanning, Overbelasting, Kortsluiting, Overspanning en inschakeling
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    24-pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    60 cm
    Aantal SATA power connectors
    6
    Lengte SATA-stroomkabel
    150,400 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    Lengte stroomkabel randapparaat (Molex)
    150,400 mm
    EPS power connector (8-pin)
    Ja
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)
    Ja
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins)
    Lengte van de PCI Express-voedingsconnectoren (12+4 pins)
    600 mm
    Lengte PCI Express-stroomkabel
    60 cm
    CPU power connector (4+4 pin)
    Lengte CPU-stroomkabel
    65 cm
    ATX Power connector (24-pin)
    PCI Express connector
    Aantal EPS-aansluitingen
    2
    Bekabelingstype
    Volledig modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Gold
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    3.1
    Bearing technologie
    FDB
    Design
    Kleur van het product
    Wit
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    13,5 cm
    Belichting
    Nee
    Certificaten
    Certificering
    80PLUS Gold
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    150 mm
    Hoogte
    85 mm