Bahco slagringsleutel 115 mm | 7444SG-M-115
Bahco slagringsleutel 115 mm | 7444SG-M-115Bijzondere kenmerkenRing-slagsleutels, DIN 7444.Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed.Materiaal: SPECIAALSTAAL.Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d.Technische gegevens * a 48 mm * b 170 mm * Hoeveelheid 1 * L 450 mm * Maten 115 * Gewich...
2 dagen
gratis
590,60
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Bahco slagringsleutel 115 mm | 7444SG-M-115
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Bahco slagringsleutel 115 mm | 7444SG-M-115
Productomschrijving
Bahco slagringsleutel 115 mm | 7444SG-M-115Bijzondere kenmerkenRing-slagsleutels, DIN 7444.Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed.Materiaal: SPECIAALSTAAL.Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d.Technische gegevens * a 48 mm * b 170 mm * Hoeveelheid 1 * L 450 mm * Maten 115 * Gewicht (Gram) 7800