Bahco slagringsleutel 41 mm | 7444SG-M-41
Bahco slagringsleutel 41 mm | 7444SG-M-41Bijzondere kenmerkenRing-slagsleutels, DIN 7444.Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed.Materiaal: SPECIAALSTAAL.Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d.Technische gegevens * a 20 mm * b 66 mm * Hoeveelheid 1 * L 230 mm * Maten 41 * Gewicht (G...
2 dagen
5,95
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Bahco slagringsleutel 41 mm | 7444SG-M-41
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Bahco slagringsleutel 41 mm | 7444SG-M-41
Productomschrijving
Bahco slagringsleutel 41 mm | 7444SG-M-41Bijzondere kenmerkenRing-slagsleutels, DIN 7444.Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed.Materiaal: SPECIAALSTAAL.Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d.Technische gegevens * a 20 mm * b 66 mm * Hoeveelheid 1 * L 230 mm * Maten 41 * Gewicht (Gram) 700