Meer Yorktown Music Press
Meer Yorktown Music Press in Klassieke

Yorktown Music Press - The Joy of Baroque

0
Bach, Scarlatti, Purcell, Telemann, Rameau en Couperin; bekende werken van deze componisten, en anderen, staan in deze uitgave uit de populaire 'The Joy of' boekenreeks. Het boek is geschreven in het Engels maar daar heeft u tijdens het spelen van de stukken uiteraard geen enkele last van. De originele stukken werden bewerkt door Denes Agay en zijn...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Bax-shop NL logo
Bax-shop NL
Niet voorradig
2,95
21,30

Klanten-reviews van Yorktown Music Press - The Joy of Baroque

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Yorktown Music Press - The Joy of Baroque

Productomschrijving

Bach, Scarlatti, Purcell, Telemann, Rameau en Couperin; bekende werken van deze componisten, en anderen, staan in deze uitgave uit de populaire 'The Joy of' boekenreeks. Het boek is geschreven in het Engels maar daar heeft u tijdens het spelen van de stukken uiteraard geen enkele last van. De originele stukken werden bewerkt door Denes Agay en zijn geschikt gemaakt voor de beginnende pianist. Voor de eerste- en tweedejaars pianisten is het nu mogelijk deze prachtige barokmuziek uit de 17e en 18e eeuw te spelen! The Joy of BaroqueDe volgende stukken staan in dit boek: * A ground in Gamut - Purcell * Allegro - Telemann * Allegro - Georg Philipp Telemann * Aria - Speer * Aria Pastorella - Rathgeber * Canzone - Handel * Courante - Graun * Divertimento - Vento * Fantasia - Telemann * Folia - Scarlatti * Fughetta - Handel * Gavotta - Zipoli * Gavotto - Speer * La Bouffonne - Couperin * La Complaisante - Carl Philipp Emanuel Bach * La Lutine - Kimberger * Lament fom

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    9780711901162
    Brand
    Yorktown Music Press

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.