YingJiao YS16V-1201500 Stekkernetvoeding, vaste spanning 12 V 1.5 A 18 W
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
Klanten-reviews van YingJiao YS16V-1201500 Stekkernetvoeding, vaste spanning 12 V 1.5 A 18 W
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over YingJiao YS16V-1201500 Stekkernetvoeding, vaste spanning 12 V 1.5 A 18 W