VOLTCRAFT VC-PD40W-2C USB-oplader 40 W 2x USB-C USB PD Zwart Auto USB Power Delivery (USB-PD)
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
Anderen bekeken ook
Hama Auto-oplaadset Lightning Power Delivery (PD) 30W Wit
Voeding van smartphones en tablets met Lightning via de sigarettenaanstekerHoogwaardige premium-kwaliteit in verwerking en prestatieLaadstroom van max. 3 A voor snel opladenGegarandeerde maximale laadsnelheid met een op het toestel geoptimaliseerd laadprocesAangesloten apparatuur wordt automatisch herkend en optimaal opgeladenGeoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduurHoogintelligente Power-Delivery-chipset herkent aangesloten apparatuur automatisch voor het efficiënt en geoptimaliseerd opladenDe USB-C-aansluiting en de nieuwe Lightning-connector maken de snellaadfunctie van de Apple iPhone met een Power-Delivery-oplader (PD) mogelijkComfortabel en snel verbinden dankzij aan beide zijden te gebruiken USB-C-poortSpeciaal geoptimaliseerde inwendige geleiders zijn bijzonder goed geschikt voor het opladen van smartphones en tabletsOplader voor praktisch opladen in de auto/vrachtwagenRobuuste connectoren met gegoten trekontlasting, mechanisch extr…
Klanten-reviews van VOLTCRAFT VC-PD40W-2C USB-oplader 40 W 2x USB-C USB PD Zwart Auto USB Power Delivery (USB-PD)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over VOLTCRAFT VC-PD40W-2C USB-oplader 40 W 2x USB-C USB PD Zwart Auto USB Power Delivery (USB-PD)