VOLTCRAFT UC-2C1A65W01 USB-oplader 65 W 1x USB-A, 2x USB-C Fast Charge, USB PD 3.0 Wit Binnen GaN
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Anderen bekeken ook
Hama Snellader 2x USB-C 1x USB-A platte mini-oplader PD 65 W Oplader Wit
Oplader | 65 W | GaN | Snellaad functie | 1.5 / 2.0 / 3.0 / 3.25 A | Outputs: 4 | USB-A / USB-C | E
Met deze Nedis USB-C GaN-bureaulader kun je een notebook met USB-C-voeding opladen, maar ook tot drie andere apparaten zoals een smartphone, een tablet of een USB-apparaat zoals de Nintendo Switch tegelijkertijd. Deze 65 Watt oplader werkt met USB Power Delivery technologie om je apparaat sneller en efficiënter op te laden. Het heeft vier poorten, twee met USB-C en een laadstroom tot 3.25 A en twee met USB-A en een laadstroom tot 3.0 A voor snel opladen . De slimme IC-technologie detecteert automatisch de benodigde stroom.De oplader is niet alleen ideaal voor gebruik thuis of op het werk, maar door zijn compacte formaat ook een perfecte reisoplossing.GaN-technologieGalliumnitride (GaN) is een hoogwaardige nieuwe techniek. GaN-transistors produceren minder warmte, waardoor er minder ruimte tussen componenten nodig is en laders kleiner kunnen worden terwijl ze al het vermogen van een grote lader leveren. Deze turbolader met een vermogen tot 65 watt kan bijvoorbeeld een Apple iPhone 12 in…
Hama Universele USB-C-notebook-netadapter, GaN, Power Delivery (PD), 5-20V/65W Oplader Wit
Oplader | 45 W | GaN | Snellaad functie | 2.25 / 3.0 A | Outputs: 2 | 2x USB-C | Automatische Volta
Met deze Nedis USB-C GaN wandlader kun je twee tablets of smartphones tegelijk opladen of een USB-apparaat zoals Nintendo Switch. Deze 45 Watt lader werkt met USB Power Delivery technologie voor het sneller en efficiënter opladen van uw apparaat.De slimme IC-technologie detecteert automatisch de benodigde stroom.De lader is niet alleen ideaal voor gebruik thuis of op het werk, maar door zijn kleine formaat ook een perfecte reisoplossing.GaN-technologieGalliumnitride (GaN) is een hoogwaardige nieuwe techniek. GaN-transistors produceren minder warmte, vereisen minder ruimte tussen componenten en zorgen ervoor dat laders kleiner kunnen worden terwijl ze alle kracht van een grote lader leveren. Deze turbolader met een vermogen tot 45 watt kan bijvoorbeeld een Apple iPhone 12 in slechts 30 minuten tot 61 procent batterijduur opladen.• tot 45 W laadvermogen (één apparaat)• tot 25W + 20W laadvermogen (twee apparaten)• PD (Power Delivery)• 2x max. 3 A uitgang via USB-C• GaN-technologie voor st…
Klanten-reviews van VOLTCRAFT UC-2C1A65W01 USB-oplader 65 W 1x USB-A, 2x USB-C Fast Charge, USB PD 3.0 Wit Binnen GaN
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over VOLTCRAFT UC-2C1A65W01 USB-oplader 65 W 1x USB-A, 2x USB-C Fast Charge, USB PD 3.0 Wit Binnen GaN