VOLTCRAFT UC-20C400W01 USB-oplader 400 W 20x USB-C USB PD Zwart Binnen USB Power Delivery (USB-PD)
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
179,99
Anderen bekeken ook
Goobay USB-C snellader | 20W | wit | Power Delivery - 9550190
USB-C PD (Power Delivery) Snellader (20W) wit geschikt voor apparaten met USB-C (Power Delivery) zoals .B. iPhone 12 Compatibel met de volgende Apple iPhone-modellen: iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (2e generatie), iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Apple iPad-modellen: 12,9" iPad Pro (4e generatie), 12,9" iPad Pro (3e generatie), 12,9-daagse iPad Pro (2e generatie), 12,9-jarige iPad Pro (1e generatie), 11-jarige iPad Pro (2e generatie), 11-daagse iPad Pro (1e generatie), 10,5-jarige iPad Pro, iPad Air (4e generatie), iPad Air (3e generatie), iPad (8e generatie), iPad (7e generatie), iPad mini (5e generatie) of Apple AirPods, AirPods Pro, Airpods met draadloze oplaadcase (Gen.2) laadt tot 4x sneller op dan standaard laders (in 30min. van 0% tot 50%) Snellader speciaal voor Apple iPhone en iPad. universeel geschikt voor apparaten zoals smartphones of
Klanten-reviews van VOLTCRAFT UC-20C400W01 USB-oplader 400 W 20x USB-C USB PD Zwart Binnen USB Power Delivery (USB-PD)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over VOLTCRAFT UC-20C400W01 USB-oplader 400 W 20x USB-C USB PD Zwart Binnen USB Power Delivery (USB-PD)