Meer Tommy Hilfiger
Meer Tommy Hilfiger in Boxershorts

Tommy Hilfiger - 3p Boxer Brief - 0TE

0
Multipack van Tommy Hilfiger met 3 boxers gemaakt van comfortabel stretch katoen uitgevoerd in de kleur zwart. De boxer is een boxer-brief model waardoor deze langere pijpen heeft dan een trunk model. De boxers hebben de kenmerkende Tommy Hilfiger look, met een elastische band voorzien van het logo en signature tape rondom. • Stofsamenstelling: 95%...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Justunderwear.nl logo
Justunderwear.nl
niet bekend
niet bekend
35,92

Anderen bekeken ook

Tommy Hilfiger 3 stuks Boxer Brief WB
Tommy Hilfiger 3 stuks Boxer Brief WB
Draag elke dag comfort met stijl met de Tommy Hilfiger Boxer Brief WB - Gemaakt van een zachte en comfortabele katoenmix (95% katoen, 5% elastaan). - Anatomische pasvorm met soepele stretch voor maximale bewegingsvrijheid. - Ademend materiaal dat je de hele dag fris en comfortabel houdt. - Elastische tailleband met het iconische logo van Tommy Hilfiger voor stijlvolle elegantie. - Premium kwaliteit die vorm, kleur en comfort behoudt, ook na vele wasbeurten. - Perfect voor dagelijks gebruik en actieve dagen. - Tijdloos en elegant design van Tommy Hilfiger.De Tommy Hilfiger Boxer Brief WB is ontworpen voor jou die zowel comfort als een stijlvolle uitstraling belangrijk vindt. Bij timarco.nl, dé specialist in Tommy Hilfiger, kun je bovendien kiezen uit meer dan 2500 varianten van het merk. De zachte katoenmix met elastaan zorgt voor een comfortabele, stretchy pasvorm en optimale bewegingsvrijheid van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Dankzij de ademende eigenschappen van het materiaal…
39,95
Tommy Hilfiger 3 stuks Everyday Luxe Boxer Briefs
Tommy Hilfiger 3 stuks Everyday Luxe Boxer Briefs
Ontdek alledaagse luxe met Tommy Hilfiger Everyday Luxe Boxer Briefs â" eersteklas comfort ontmoet tijdloos design - Gemaakt van zacht en ademend materiaal met modal (57%), katoen (37%) en elastaan (6%). - Flexibele pasvorm die vormvastheid behoudt en optimale bewegingsvrijheid biedt. - Duurzame kwaliteit van slijtvaste, zorgvuldig geselecteerde materialen. - Elegant en subtiel Tommy Hilfiger-logo op de tailleband. - Ademend vermogen zorgt voor comfortabel en fris gevoel gedurende de hele dag. - Verkrijgbaar in een ruime keuze aan klassieke kleuren en maten voor elke voorkeur. - Perfecte balans tussen elegantie en praktische functionaliteit voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden.Tommy Hilfiger Everyday Luxe Boxer Briefs zijn premium boxershorts speciaal gemaakt voor wie elke dag de perfecte combinatie van stijl en comfort wil ervaren. Bij timarco.nl, dé specialist in Tommy Hilfiger, vind je meer dan 2500 Tommy Hilfiger-producten om uit te kiezen. Dankzij een zorgvuldig sameng…
49,95
Tommy Hilfiger 2 stuks Signature Boxer Shorts
Tommy Hilfiger 2 stuks Signature Boxer Shorts
Tommy Hilfiger Signature Boxer Shorts â" Exclusief comfort met stijlvol design- Materiaal van 100% katoen voor superieur comfort en duurzaamheid.- Tijdloos en stijlvol ontwerp met de iconische elastische tailleband van Tommy Hilfiger.- Optimale snit en perfecte pasvorm voor dagelijks gebruik.- Zachte, ademende stof voor de hele dag comfort.- Hoogwaardige naden met nauwkeurige afwerking.- Onderhoudsvriendelijk materiaal met hoge slijtvastheid.De Signature Boxer Shorts van Tommy Hilfiger zijn dé logische keuze als je zowel comfort als klassieke stijl belangrijk vindt. Deze exclusieve boxershorts van 100% katoen zorgen voor een zacht en comfortabel gevoel met optimale ventilatie, de hele dag door â" of je nu op het werk bent, sport of thuis ontspant. De iconische tailleband van Tommy Hilfiger accentueert subtiel de kwaliteit en tijdloze uitstraling van het merk. Bij timarco.nl, dé specialisten in Tommy Hilfiger, worden jaarlijks meer dan 3400 Tommy Hilfiger-artikelen verzonden naar tevr…
34,95
Tommy Hilfiger Woven Boxer Print
Tommy Hilfiger Woven Boxer Print
Elegante en comfortabele boxershorts van 100% katoen van Tommy Hilfiger - Gemaakt van 100% premium katoen voor maximaal comfort en duurzaamheid. - Stijlvol geweven ontwerp verkrijgbaar in meerdere exclusieve patronen. - Zachte en elastische tailleband met subtiel Tommy Hilfiger-logo. - Klassieke pasvorm die optimale bewegingsvrijheid garandeert. - Ademend materiaal dat de hele dag comfortabel blijft. - Behoudt kleur en pasvorm was na was zonder compromis.Ervaar een unieke combinatie van comfort, kwaliteit en stijl met Tommy Hilfiger Woven Boxer Print boxershorts. Deze stijlvolle heren boxershorts van puur katoen onderscheiden zich door hun elegante geweven design en hoogwaardige materialen, perfect voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden. Bij timarco.nl, dé specialist in Tommy Hilfiger, vind je meer dan 6000 Tommy Hilfiger producten altijd op voorraad. Of je nu discrete of meer expressieve patronen verkiest â" hier vind je een stijl voor iedere smaak.Investeer in comfortabel e…
54,90
Tommy Hilfiger Cotton Woven Boxer Icon
Tommy Hilfiger Cotton Woven Boxer Icon
Ervaar dagelijkse luxe met stijlvolle boxershorts van biologisch katoen van Tommy Hilfiger- Materiaalmix van 50% biologisch katoen en 50% katoen voor optimaal comfort en zachtheid.- Luchtige en ademende weving zorgt voor aangename ventilatie van de huid.- Iconisch Tommy Hilfiger ontwerp met subtiel logo-detail â" discreet en stijlvol.- Rekbare en elastische tailleband voor een perfecte pasvorm gedurende de hele dag.- Hoge kwaliteit, duurzame constructie en lange levensduur.- Verkrijgbaar in meerdere maten en kleuren â" geschikt voor elke smaak en gelegenheid.- Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.Tommy Hilfiger Cotton Woven Boxer Icon zijn elegante en comfortabele boxershorts, ontworpen voor de actieve levensstijl van de moderne man. Bij timarco.nl, jouw Tommy Hilfiger-specialist, vind je meer dan 2500 varianten van Tommy Hilfiger om uit te kiezen. Met een perfecte balans tussen biologisch katoen en normaal katoen zijn ze zacht, luchtig en vriendelijk voor de h…
27,95
Tommy Hilfiger 3 stuks Premium Essentials Brief
Tommy Hilfiger 3 stuks Premium Essentials Brief
Premium Essentials Brief van Tommy Hilfiger â" Stijlvol comfort voor elke dag - Vervaardigd uit 95% zacht katoen en 5% elastaan voor optimaal comfort en perfecte pasvorm. - Elegante en ingetogen vormgeving voor een tijdloze uitstraling. - Zachte microvezel tailleband die perfect zit zonder te schuren. - Materiaal van de hoogste kwaliteit dat zijn vorm behoudt na het wassen. - Perfecte briefs voor zowel dagelijks gebruik als bijzondere gelegenheden. - Klassieke Tommy Hilfiger-stijl met subtiel logo-accent. - Verkrijgbaar in meerdere maten en kleuren die moeiteloos bij je garderobe passen.Ontdek de ultieme combinatie van stijl en comfort met de Premium Essentials Brief van Tommy Hilfiger. Deze briefs, gemaakt van een comfortabele en duurzame mix van katoen en elastaan, bieden uitstekende pasvorm en langdurig draaggemak gedurende de hele dag. De zachte microvezel tailleband geeft ondersteuning zonder strak aan te voelen, terwijl het tijdloze ontwerp van het kledingstuk het perfect maakt a…
44,95
Tommy Hilfiger 3 stuks Lace Brief
Tommy Hilfiger 3 stuks Lace Brief
Elegante Tommy Hilfiger Lace Brief â" Vrouwelijke Kanten Slip met Perfecte Pasvorm - Klassiek briefmodel met prachtige kantdetails. - Zacht en rekbaar materiaal voor maximaal comfort. - Vervaardigd uit hoogwaardig nylon (84%) en elastaan (16%). - Aangename pasvorm die de contouren van je lichaam volgt. - Discreet chique Tommy Hilfiger-design voor elke gelegenheid. - Beschikbaar in meerdere varianten en kleuren. - Onderhoudsvriendelijke slip met lange levensduur, zelfs bij intensief gebruik.Exclusieve Lace Brief slip van Tommy Hilfiger, ontworpen met vrouwelijke elegantie en comfort in gedachten. Van timarco.nl, dé specialist in Tommy Hilfiger, die jaarlijks meer dan 3400 Tommy Hilfiger-artikelen levert aan tevreden klanten. Deze stijlvolle briefs hebben een klassiek design, verfijnd afgewerkt met een subtiele kanten rand voor een geraffineerde uitstraling. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een zachte, elastische kwaliteit voor optimaal dagelijks draagcomfort. Perfect te d…
39,95
Tommy Hilfiger 3 stuks Signature Essential Cotton Trunk
Tommy Hilfiger 3 stuks Signature Essential Cotton Trunk
Ontdek premium comfort met Tommy Hilfiger Signature Essential Cotton Trunk Boxer - Gemaakt van een luxe katoenmix (95% katoen, 5% elastaan). - Klassiek, comfortabel trunk-model met uitstekende ondersteuning de hele dag door. - Elastische tailleband versierd met exclusieve Tommy Hilfiger-signatuur. - Zachte en ademende kwaliteit voor optimaal comfort. - Behoudt de pasvorm zelfs na vele wasbeurten. - Verkrijgbaar in verschillende stijlvolle kleuren en populaire maten.De Tommy Hilfiger Signature Essential Cotton Trunk is de perfecte herenboxer voor wie houdt van stijlvol design, duurzame kwaliteit en ultiem draagcomfort. Deze boxers, gemaakt van een zachte katoenmix, bieden de ideale balans tussen ondersteuning en bewegingsvrijheid en zijn geschikt voor zowel actieve dagen als ontspannen momenten thuis. Timarco.nl, specialist in Tommy Hilfiger, verzendt elk jaar meer dan 3400 Tommy Hilfiger-artikelen naar tevreden klanten. Dankzij het elastische materiaal sluit de boxer mooi aan op het li…
39,95
-15%
Tommy Hilfiger 3 stuks Recycled Cotton Woven Boxer Shorts * Actie *
Tommy Hilfiger 3 stuks Recycled Cotton Woven Boxer Shorts * Actie *
Stijlvolle en duurzame boxershorts van Tommy Hilfiger â" 100% gerecycled katoen voor ultiem comfort. - Gemaakt van 100% katoen uit duurzaam gerecycled katoen. - Ruime pasvorm voor optimale bewegingsvrijheid en comfort. - Comfortabele en flexibele tailleband met Tommy Hilfiger-logo. - Handige gulp met knoop aan de voorkant. - Zacht en huidvriendelijk materiaal. - Perfecte boxershorts voor dagelijks gebruik, relaxen thuis of als slaapkleding. - Duurzame kwaliteit en tijdloos design van Tommy Hilfiger.Update je ondergoedcollectie met deze stijlvolle en comfortabele Tommy Hilfiger boxershorts, geproduceerd van 100% gerecycled katoen. Als Tommy Hilfiger-specialist verzendt Timarco.nl jaarlijks meer dan 3400 Tommy Hilfiger-producten naar tevreden klanten. De ruime pasvorm biedt optimale bewegingsvrijheid en een prettig gevoel gedurende de hele dag. Het stijlvolle ontwerp met een subtiel Tommy Hilfiger-logo op de tailleband straalt elegantie en modebewustzijn uit. Gebruik deze boxershorts als…

69,90

59,38
Tommy Hilfiger High Leg Bikini Brief
Tommy Hilfiger High Leg Bikini Brief
Stijlvolle en flatterende High Leg Bikini Brief van Tommy Hilfiger met perfecte pasvorm - Elegant hoog uitgesneden model dat je benen benadrukt. - Modern design met iets minder bedekking aan de achterkant. - Gemaakt van duurzaam materiaal: 83% gerecycled nylon en 17% elastaan. - Comfortabele stretch voor optimaal comfort en duurzame pasvorm. - Exclusief Tommy Hilfiger-logo detail aan de achterkant. - Verkrijgbaar in frisse en trendy zomerkleur. - Perfect te combineren met de Tommy Hilfiger Triangle Fixed RP Bikini Top.Geniet van de zomer met deze trendy bikinislip uit de nieuwste collectie van Tommy Hilfiger. De High Leg Bikini Brief is speciaal ontworpen met een hoog uitgesneden pasvorm voor een elegant silhouet en optisch langere benen. Ontdek een van de grootste assortimenten van Zweden bij timarco.nl, specialist in Tommy Hilfiger, met ruim 6000 Tommy Hilfiger-artikelen op voorraad. De iets kleinere bedekking aan de achterkant zorgt voor een moderne look, terwijl het zachte, elastis…
44,95

Klanten-reviews van Tommy Hilfiger - 3p Boxer Brief - 0TE

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Tommy Hilfiger - 3p Boxer Brief - 0TE

Productomschrijving

Multipack van Tommy Hilfiger met 3 boxers gemaakt van comfortabel stretch katoen uitgevoerd in de kleur zwart. De boxer is een boxer-brief model waardoor deze langere pijpen heeft dan een trunk model. De boxers hebben de kenmerkende Tommy Hilfiger look, met een elastische band voorzien van het logo en signature tape rondom. • Stofsamenstelling: 95% katoen, 5% elastaan • Model: Boxer Briefs • Multipack met 3 boxer-briefs (lange pijpen) • Signature-tape op de heupband • Tommy Hilfiger rondom op de heupband

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    Brand
    Tommy Hilfiger

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.