Meer Tokyo Design Studio
Meer Tokyo Design Studio in Borden

Wit Melamine Dinerbord - Tokyo Design Studio - 25.4 x 13 x 2.9 cm

0
Ontdek de elegante eenvoud van Wit Melamine Dinerbord van Tokyo Design Studio, ideaal voor elke moderne eetgelegenheid. Waarom anderen al kozen voor Wit Melamine Dinerbord Dit dinerbord combineert duurzaamheid met een stijlvol design, waardoor het een favoriete keuze is voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden. Eigenschappen van Wit M...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
The Oriental Shop logo
The Oriental Shop
2 dagen
niet bekend
12,60

Anderen bekeken ook

Cosy & Trendy dinerborden Streetfood - 6x - melamine - multi kleuren - 28 x 23 cm
Cosy & Trendy dinerborden Streetfood - 6x - melamine - multi kleuren - 28 x 23 cm
*Set van 6x melamine Cosy & Trendy dinerborden uit de Streetfood serie - 28 x 23 cm*Breng kleur en sfeer op tafel met deze Cosy & Trendy Streetfood dinerborden set. Deze set van 6x bordjes is ideaal voor het serveren van diner, ontbijt of andere gerechten. Dankzij het compacte formaat en de speelse multikleuren krijgt elke tafel een levendige, streetfood-achtige uitstraling.De bordjes zijn gemaakt van melamine: lichtgewicht, stevig en perfect voor dagelijks gebruik of gezellige borrelmomenten. Ideaal voor zowel thuisgebruik als op de camping of in de horeca.*Specificaties:*- Merk: Cosy & Trendy- serie: Streetfood- set: 6x stuks- Materiaal: Melamine- kleur: Multikleur, in willekeurige mix- afmetingen: 28 x 23 cm- Praktisch, stijlvol en perfect om te mixen & matchen met de rest van de Streetfood serie!
60,76
Cosy & Trendy dinerborden Streetfood - 6x - melamine - multi kleuren - 28 x 23 cm
Cosy & Trendy dinerborden Streetfood - 6x - melamine - multi kleuren - 28 x 23 cm
*Set van 6x melamine Cosy & Trendy dinerborden uit de Streetfood serie - 28 x 23 cm*Breng kleur en sfeer op tafel met deze Cosy & Trendy Streetfood dinerborden set. Deze set van 6x bordjes is ideaal voor het serveren van diner, ontbijt of andere gerechten. Dankzij het compacte formaat en de speelse multikleuren krijgt elke tafel een levendige, streetfood-achtige uitstraling.De bordjes zijn gemaakt van melamine: lichtgewicht, stevig en perfect voor dagelijks gebruik of gezellige borrelmomenten. Ideaal voor zowel thuisgebruik als op de camping of in de horeca.*Specificaties:*- Merk: Cosy & Trendy- serie: Streetfood- set: 6x stuks- Materiaal: Melamine- kleur: Multikleur, in willekeurige mix- afmetingen: 28 x 23 cm- Praktisch, stijlvol en perfect om te mixen & matchen met de rest van de Streetfood serie!
60,76
-34%
Bord melamine Ø21cm wit
Bord melamine Ø21cm wit
Bord melamine Ø21cm witHet bord melamine met een diameter van 21 cm biedt een stijlvolle en praktische oplossing voor elke maaltijd. Dit veelzijdige bord is perfect voor ontbijt, lunch of zelfs gebak. Dankzij het elegante witte ontwerp past het bord in elke setting, van casual tot formeel dineren.Gemaakt van hoogwaardig melamine is dit bord lichtgewicht en onbreekbaar, ideaal voor zowel binnen als buiten. Je hoeft je geen zorgen te maken over breken tijdens een gezellige barbecue of picknick. Dit bord is speciaal ontworpen om lang mee te gaan, zelfs na meerdere gebruiks- en reinigingscycli.De voordelen van het bord melamine Ø21cm wit zijn talrijk: Vaatwasserbestendig voor moeiteloze reiniging. Onbreekbaar, perfect voor drukke gezinnen en buitenactiviteiten. Elegant en tijdloos ontwerp dat bij elke tafelsetting past. Lichtgewicht, eenvoudig te hanteren en te stapelen. Ideaal voor dagelijks gebruik, van ontbijt tot diner.Dit bord is niet alleen praktisch, maar ook een stijlvolle toevoegi…

2,99

1,98
-24%
Melamine beker wit 380ml
Melamine beker wit 380ml
Melamine Beker Wit 380mlGeniet van je favoriete dranken met de melamine beker in een frisse witte kleur. Deze beker heeft een inhoud van 380 milliliter en is perfect voor zowel warme als koude dranken. Dankzij het gebruik van melamine gaat deze beker lang mee en blijft hij er goed uitzien, zelfs na veelvuldig gebruik.Deze melamine beker biedt talloze voordelen die het gebruik ervan prettig maken. Je ervaart de volgende voordelen: Vervaardigd uit stevig en duurzaam melamine Lichtgewicht en gemakkelijk vast te houden Ideaal voor gebruik thuis of buiten Chic en tijdloos design dat bij elke gelegenheid past Ruime voorraad beschikbaar, altijd een beker bij de handMet afmetingen van 8,5 cm in diameter en 10 cm in hoogte past deze beker perfect in elke hand. Het strakke en moderne uiterlijk maakt deze beker geschikt voor dagelijks gebruik, maar ook voor speciale momenten. Of je nu je koffie, thee of een verfrissende sap serveert, deze beker zorgt voor een stijlvolle presentatie.Let op: deze m…

2,49

1,88
Onderbord Melamine ribbel 33cm bruin
Onderbord Melamine ribbel 33cm bruin
Onderbord Melamine Ribbel 33cm BruinGeef je tafel een stijlvolle uitstraling met het onderbord melamine ribbel van 33 cm in een prachtige bruine kleur. Dit onderbord is niet alleen decoratief, maar ook functioneel. Het voegt een gezellige sfeer toe aan elke maaltijd en maakt je presentatie compleet.Het onderbord is gemaakt van hoogwaardig melamine, wat bijdraagt aan de duurzaamheid en gebruiksvriendelijkheid. Dankzij het lichte gewicht is het gemakkelijk te verplaatsen en op te bergen. Dit is ideaal voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.Met de volgende voordelen kies je voor het onderbord melamine ribbel:Stijlvol design met ribbelstructuur voor een moderne uitstralingGeschikt voor diverse decoratie- en eetstijlenGemakkelijk te reinigen, ideaal voor drukke huishoudensDuurzaam materiaal dat lang meegaatPerfect voor het presenteren van gerechten en kaarsenDe diameter van 33 cm maakt dit onderbord een ideale keuze voor verschillende soorten borden en schalen. Gebruik het a…
5,49
Onderbord Melamine Ø44,5 grijs XL
Onderbord Melamine Ø44,5 grijs XL
HBX natural living Onderbord Melamine Ø44,5xh6cm GrijsVoeg een vleugje elegantie toe aan je tafelsetting met het HBX natural living onderbord. Gemaakt van hoogwaardig melamine en met een stijlvolle grijze kleur, past dit onderbord perfect bij iedere gelegenheid. Of je nu een formeel diner organiseert of een casual etentje, dit onderbord zorgt voor een mooie presentatie van je gerechten.Dit onderbord biedt niet alleen een esthetische meerwaarde, maar is ook functioneel. Met een diameter van 44,5 cm en een hoogte van 6 cm, biedt het voldoende ruimte voor je borden en zorgt het voor een stabiele ondergrond. Dankzij het duurzame melamine materiaal gaat het onderbord lang mee en blijft het er mooi uitzien, zelfs na veelvuldig gebruik. Merk: HBX natural living Gemaakt van gerecycled materiaal: nee Recyclebaar: nee Duurzaam: nee Kleur: grijs Lengte: 44 cm Breedte: 44 cm Diameter: 45 cm Hoogte: 6 cm Materiaal: melamineMet zijn stijlvolle ontwerp en ruime afmetingen is dit onderbord ook perfect…
18,44
Dinerbord woven textiel grijs Ø27cm
Dinerbord woven textiel grijs Ø27cm
Dinerbord woven textiel grijs Ø27cmDit prachtige dinerbord van aardewerk biedt een stijlvolle toevoeging aan jouw tafelsetting. Met een diameter van 27 centimeter is het ideaal voor hoofdgerechten, salades en andere lekkernijen. De grijze kleur en het woven textiel ontwerp geven een moderne uitstraling die perfect past in elk interieur.Je geniet van de voordelen van dit dinerbord, waaronder: Magnetronbestendig, waardoor je maaltijden snel opwarmt. Ovenbestendig tot 175ºC, ideaal voor het serveren van warme gerechten. Vaatwasserbestendig, wat het schoonmaken een stuk eenvoudiger maakt. Gemaakt van duurzaam aardewerk, wat zorgt voor een lange levensduur.Bij dit bord valt de kwaliteit meteen op. Het aardewerk voelt stevig aan en de afwerking is perfect. Geen zorgen over onopvallende details, dit bord maakt een statement op jouw dinertafel. Door het tijdloze ontwerp is het geschikt voor zowel dagelijkse maaltijden als speciale gelegenheden.De afmetingen van het bord zijn perfect voor het s…
40,72
Organic by Dutch Rose Amsterdam dinerbord Groen 26.5 cm
Organic by Dutch Rose Amsterdam dinerbord Groen 26.5 cm
Organic by Dutch Rose Amsterdam dinerbord Groen 26.5 cmDit Organic dinerbord heeft een diameter van 26.5 cm, is van stoneware en kan in de magnetron en vaatwasser.Genieten van een heerlijk diner thuis? Dek je tafel met diverse dinerborden, ontbijtborden en diepe borden van Organic by Dutch Rose Amsterdam. De kleuren en het materiaal geven je gedekte tafel een warme en gezellige uitstraling. Sluit af met een kopje koffie of dubbele espresso in een bijpassende koffiemok. De dinerborden zijn verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren; kiezel crème, hemelsblauw en woudgroen. Stel je eigen Organic servies samen; kies een serviesset in één kleur of ga los en mix en match je eigen stijl met de diverse kleuren. Dit dinerbord is onderdeel van Organic by Dutch Rose Amsterdam. Organic is een servies met een pure uitstraling. De onderdelen zijn gemaakt van stoneware. Hierdoor heeft het servies de stevigheid en duurzaamheid van porselein, gecombineerd met de warme uitstraling van aardewerk. De
11,99

Klanten-reviews van Wit Melamine Dinerbord - Tokyo Design Studio - 25.4 x 13 x 2.9 cm

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Wit Melamine Dinerbord - Tokyo Design Studio - 25.4 x 13 x 2.9 cm

Productomschrijving

Ontdek de elegante eenvoud van Wit Melamine Dinerbord van Tokyo Design Studio, ideaal voor elke moderne eetgelegenheid. Waarom anderen al kozen voor Wit Melamine Dinerbord Dit dinerbord combineert duurzaamheid met een stijlvol design, waardoor het een favoriete keuze is voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden. Eigenschappen van Wit Melamine Dinerbord * Materiaal: Hoogwaardig melamine met een natuurlijke uitstraling en een subtiel gespikkeld design. * Afmetingen: 25.4 x 13 x 2.9 cm, ideaal voor diverse maaltijden. * Design: Moderne, strakke lijnen gecombineerd met een natuurlijk kleurenpalet van wit en bruine spikkels. * Duurzaamheid: Melamine staat bekend om zijn stevigheid en lange levensduur. Wij zijn dé specialist voor Melamine in Nederland Ontdek onze uitgebreide collectie melamine servies. Perfect voor wie waarde hecht aan zowel stijl als functionaliteit in de keuken. The Oriental Shop - oosterse inspiratie voor elke categorie Bij The Oriental Shop vind je alles wat je nodig hebt uit de wereld van oosterse cultuur en lifestyle. Of je nu op zoek bent naar Melamine of gewoon iets unieks wilt ontdekken - ons aanbod is breed, authentiek en met zorg samengesteld. Van functionele keukenhulpjes en verfijnd Japans servies tot gezonde ingrediënten en originele cadeaus: elk product vertelt zijn eigen verhaal en staat voor kwaliteit. Persoonlijk advies, ook online Heb je vragen over specificaties, gebruik of wat het best bij jou past? Ons team staat voor je klaar. Via e-mail, chat of telefoon krijg je snel persoonlijk advies op maat. Twijfel je tussen stijlen, merken of toepassingen? Neem gerust contact op - we helpen je graag verder. Klanten waarderen onze betrokkenheid en duidelijke uitleg.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8719323527812
    Brand
    Tokyo Design Studio

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.