Thermaltake PS-TPD-0850F3FAGE-2 PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Gold
Toughpower GF2 ARGB 850W Gold is met hoogwaardige componenten en geavanceerde technologie geconstrueerd, die deze netvoeding tot een betrouwbare en stabiele netvoeding maakt. De gepatenteerde 16,8......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
12-17 werkdagen
gratis
149,99
Megekko NL logo
Megekko NL
2 dagen
gratis
163,18
Anderen bekeken ook
Thermaltake PS-TPD-0850F4FAGE-1 power supply unit 850 W
De Thermaltake PS-TPD-0850F4FAGE-1 is een 850W modulaire voeding met 80 Plus Gold-certificering, ontworpen voor efficiënte stroomvoorziening van hoogwaardige PC's. Met vier 6+2 pins PCI-E connectoren en 12 SATA-aansluitingen biedt deze PSU uitstekende compatibiliteit met verschillende componenten. De grote 140mm ventilator zorgt voor effectieve warmteafvoer, terwijl het modulaire ontwerp kabelbeheer vereenvoudigt. Het zwarte design wordt aangevuld met LED-verlichting, wat zowel functionaliteit als esthetiek combineert.- EAN: 4713227535434 - Vendorcode: PS-TPD-0850F4FAGE-1
Klanten-reviews van Thermaltake PS-TPD-0850F3FAGE-2 PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Gold
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Thermaltake PS-TPD-0850F3FAGE-2 PC-netvoeding 850 W ATX 80 Plus Gold
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    AC-ingangsspanning
    100 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50 - 60 Hz
    Stroom
    10 A
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    850 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    120 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    15 W
    Max huidige output (+3.3V)
    22 A
    Max huidige output(+12V)
    70,9 A
    Max huidige output (+5V)
    22 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    3 A
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    24-pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    60 cm
    Aantal SATA power connectors
    9
    Lengte SATA-stroomkabel
    150,500 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    Lengte stroomkabel randapparaat (Molex)
    150,500 mm
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    Lengte PCI Express-stroomkabel
    50 cm
    CPU power connector (4+4 pin)
    Ja
    Lengte CPU-stroomkabel
    65 cm
    Floppy drive power connector
    1
    Aansluiting voor diskettestation
    Ja
    Lengte kabel diskettestation
    15 cm
    PCI Express connector
    Bekabelingstype
    Modulair
    Prestatie
    Stille modus
    Bearing technologie
    HDB
    Mean time between failures (MTBF)
    100000 uur
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    14 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Belichting
    Aan/uitschakelaar
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag
    -40 - 70 °C