TCL 85QLED810K TV (2025)
0
TCL 85" QLED TV 85QLED810K - Zwart Beleef bioscoopkwaliteit bij u thuis met de TCL 85QLED810K. Dit 85-inch (216 cm) 4K Ultra HD QLED-scherm combineert indrukwekkende kleurweergave, diepe contrasten en slimme functies voor films, sport en gaming. Belangrijkste features - Schermgrootte: 216 cm / 85 inch (zichtbare diagonaal 215 cm) - Resolutie: 4K Ul...
Prijs
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
Anderen bekeken ook
TCL 85QLED810K TV (2025)
TCL 85QLED810K TV (2025)
TCL 85" QLED TV 85QLED810K - Zwart Beleef bioscoopkwaliteit bij u thuis met de TCL 85QLED810K. Dit 85-inch (216 cm) 4K Ultra HD QLED-scherm combineert indrukwekkende kleurweergave, diepe contrasten en slimme functies voor films, sport en gaming. Belangrijkste features - Schermgrootte: 216 cm / 85 inch (zichtbare diagonaal 215 cm) - Resolutie: 4K Ultra HD (3840 x 2160) - QLED-panel met 10-bit ondersteuning voor 1 miljard kleuren - 4K AI Upscaling en H.265 HEVC ondersteuning - HDR: HDR10, HDR10+ en HLG voor breder dynamisch bereik - Motion Clarity en Picture Performance Index (PPI): 3700 voor vloeiende beelden Geluid - 2.1 soundsysteem met Dolby Atmos ondersteuning - Maximale uitgangsvermogen: 20 W Ontvangst en smart functies - Ontvangers: analoog, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C - SmartTV met Google TV besturingssysteem - Bedienbaar via app (smart home ondersteuning) - Internettoegang, HbbTV, teletekst en ingebouwde webbrowser - Timerfunctie Aansluitingen - 4× HDMI (HDMI 2.1 compatibel) -