Synology HDD HAT3310-12T
0
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
1
gratis
479,-
Anderen bekeken ook
Synology HDD HAT3310-16T
Synology HDD HAT3310-16T
599,-
Synology HDD HAT5300 12TB
Synology HDD HAT5300 12TB
849,-
Klanten-reviews van Synology HDD HAT3310-12T
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Synology HDD HAT3310-12T
Productomschrijving
- EAN: 4711174725588
- Vendorcode: HAT3310-12T
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Synology
    Kenmerken
    HDD capaciteit
    12 TB
    HDD rotatiesnelheid
    7200 RPM
    HDD omvang
    3.5"
    Interface
    SATA
    Soort
    HDD
    Component voor
    NAS
    Overdrachtsnelheid HDD-interface
    6 Gbit/s
    Permanente overdrachtsnelheid HDD
    281 MiB/s
    24/7-werking
    Ja
    Werkbelasting-gegevenssnelheidslimiet
    180 TB/jaar
    Geluidsniveau (buiten gebruik)
    20 dB
    Mean time between failures (MTBF)
    1200000 uur
    Energie
    Stroomverbruik (lezen)
    6,85 W
    Stroomverbruik (schrijven)
    6,85 W
    Stroomverbruik (idle)
    3,3 W
    Bedrijfsspanning
    5 / 12 V
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    5 - 60 °C
    Temperatuur bij opslag
    -40 - 70 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    5 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag
    5 - 95 procent
    Hoogte, in bedrijf
    -304,8 - 3048 m
    Hoogte bij opslag
    -304,8 - 12192 m
    Gewicht en omvang
    Breedte
    101,8 mm
    Hoogte
    26,1 mm
    Diepte
    147 mm