Stiga HPS 235 R | Elektrische hogedrukreiniger | 135 bar - 2C1351801/ST2
Hogedrukreiniger met elektrische motor, maximale druk van 135 bar en volume tot 440 l/u.Bijzondere kenmerken * De STIGA HPS 235 R-hogedrukreiniger is ontworpen voor het comfortabel en eenvoudig reinigen van middelgrote oppervlakken. * Deze hogedrukreiniger met koud water wordt aangedreven door een elektrische motor van 1800 W die een maximumdruk v...
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
gratis
179,-
Anderen bekeken ook
Hogedrukreiniger met elektrische motor, maximale druk van 135 bar en volume tot 440 l/u.Bijzondere kenmerken * De STIGA HPS 235 R-hogedrukreiniger is ontworpen voor het comfortabel en eenvoudig reinigen van middelgrote oppervlakken. * Deze hogedrukreiniger met koud water wordt aangedreven door een elektrische motor van 1800 W die een maximumdruk van 135 bar biedt bij een volume van 440 l/u. * De hogedrukslang van 6 m kan met behulp van de haspel bovenop de machine worden opgerold. * De HPS 235 R is licht van gewicht, stabiel en makkelijk te verplaatsen dankzij de plastic wielen van 150 mm en een uitschuifbare steel. * Voorzien van praktische opbergvakken voor onderdelen en accessoires. * Ideaal voor middelgrote reinigingstaken op oppervlakken zoals tuingereedschap, tuinapparatuur, terrassen, binnenplaatsen en trappen, fietsen, motoren en auto's, trottoirs, paden en houten voorwerpen. Technische gegevens * Totale Stop Systeem (TTS): Ja * Maximale druk: 135 Bar *