Meer Small Foot
Meer Small Foot in Muziekspeelgoed

Small Foot - houten piano groovy beats

0
Wie begeleidt Ida de egel op de piano? Deze stevige, elektronische houten piano maakt indruk met zijn geweldige geluidskwaliteit en vrolijk design. Met een combinatie van veel natuurlijk hout, moderne blauwtinten en kindvriendelijke motieven is deze piano ook de absolute blikvanger van het orkest in de kinderkamer! De meegeleverde stickers die op d...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
70,99
Fietsenwinkel.be logo
Fietsenwinkel.be
niet bekend
niet bekend
81,99

Klanten-reviews van Small Foot - houten piano groovy beats

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Small Foot - houten piano groovy beats

Productomschrijving

Wie begeleidt Ida de egel op de piano? Deze stevige, elektronische houten piano maakt indruk met zijn geweldige geluidskwaliteit en vrolijk design. Met een combinatie van veel natuurlijk hout, moderne blauwtinten en kindvriendelijke motieven is deze piano ook de absolute blikvanger van het orkest in de kinderkamer! De meegeleverde stickers die op de toetsen kunnen worden geplakt, ondersteunen de jonge muzikanten bij hun eerste liedjes. Wordt geleverd met bladmuziek. Batterijen niet inbegrepen. Afmetingen: ca. 31 x 23 x 29 cm. Geschikt vanaf 3 jaar.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    4020972122568
    Brand
    Small Foot

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.